domagojus vida

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „domagojus vida“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „domagojus vida“.

Rusijos rinktinės puolėjas apie Ukrainą šlovinusį kroatą: „Norėjau sukišti jį į žemę“

Rusijos futbolo rinktinės puolėjas Artiomas Dziuba prabilo apie vieną didesnių neseniai pasibaigusio pasaulio čempionato skandalų. Rusijos pyktį tada sukėlė Kroatijos rinktinės gynėjo Domagojaus Vidos išplatintas vaizdo įrašas, kuriame jis ir vienas trenerių Ognjenas Vukojevičius dainuoja „Šlovė Ukrainai!“. Taip kroatai džiaugėsi pergale ketvirtfinalyje prieš tuos pačius rusus, sukeldami jų pyktį ir kalbas, jog tai buvo nesantaikos kurstymas. D.Vida vėliau atsiprašė dėl savo elgesio.
2018-07-24

Rusų tautos priešas „išpirko“ kaltę: kilnus poelgis sužavėjo milijonus

Trečiadienio vakarą Maskvos „Lužnikų“ stadione mažą stebuklą sukūrusi Kroatijos rinktinė pirmą kartą pasaulio futbolo čempionatų istorijoje pateko į pirmenybių finalą. Pusfinalyje kroatai po dramatiškos kovos 2:1 palaužė anglų pasipriešinimą ir sudaužė visas britų svajones po 52-iejų metų pertraukos tapti pasaulio čempionais. Lemiamą susitikimo įvartį antro pratęsimo kėlinio metu pelnė Mario Mandžukičius.
2018-07-12

Lužnikų stadionas nušvilpia Ukrainą palaikiusį kroatą

Domagojus Vida – ne pati mėgstamiausia asmenybė Rusijoje. Kroatas su savo šalies rinktine žaidžia pasaulio čempionato pusfinalio rungtynes. Kai gynėjas valdo kamuolį, Maskvos Lužnikų stadionas švilpia. D. Vida nemalonę užsitraukė po pergalės pasaulio čempionato ketvirtfinalyje. Kroatai po baudinių serijos eliminavo šeimininkus rusus. D. Vida rūbinėje nusifilmavo kartu su rinktinės skautu Ognenu Vukojevičiumi. „Šlovė Ukrainai“, – džiaugėsi D. Vida.
2018-07-11

Ukrainą šlovinęs Kroatijos futbolininkas prisivirė košės: užsitraukė Rusijos rūstybę

Pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalyje Kroatijos futbolininkai po 11 m baudinių serijos eliminavo iš kovos Rusiją ir pirmą kartą per 20 metų žengė į turnyro pusfinalį, kuriame kovos prieš anglus. Iškart po pergalingo ketvirtfinalio mūšio, Kroatijos rinktinės futbolininkai pergalę skyrė Ukrainai. Komandos rūbinėje nufilmuotame vaizdo įraše matyti, kaip kroatas Domagojus Vida ištaria „Šlovė Ukrainai“. Šalia jo tuo metu sėdėjo rinktinės skautas Ognenas Vukojevičius.
2018-07-09

Rusija dėkoja savo didvyriams ir širsta už kroatų šūksnius

„Šlovė Ukrainai“, – į kamerą rėžė dukart kamuolį pasaulio čempionato ketvirtfinalyje į Rusijos rinktinės vartus siuntęs Kroatijos komandos gynėjas Domagojus Vida. Tai sypykdė rusus, į padanges keliančius savo futbolininkus. D. Vida Rusijos rinktinės vartų tinklą galva sujudino per pratęsimą, o baudinių serijos metu užtikrintai smūgiavo nuo 11 metrų ribos. 29-erių gynėjas penkerius metus žaidė Kijevo „Dinamo“ ir pergalę prieš rusus skyrė šiam klubui.
2018-07-08

Estai sutriuškino kroatus, latviai gavo pamoką Gruzijoje

Antradienį žaidžiamos 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynės. Komandos taip pat išbando savo pajėgumus draugiškuose mačuose. Kaimynai latviai Gruzijoje 0:5 (0:2) pralaimėjo vietos futbolininkams. 18-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Jano Ananidze. Jis pasižymėjo ir 77-ąją minutę. Taip pat du įvarčius pelnė Giorgi Kvilitaia (32, 68 minutėmis), vieną – Giorgi Arabidze (90 min.). Latviai FIFA reitinge užima 111 vietą, gruzinai – 126-i. Futbolo pasaulį sudrebino estai.