Vakar Europos futbolo stadionus sudrebino 16-a UEFA taurės grupių varžybų 3-iojo turo susitikimų. Po jų paaiškėjo pirmųjų keturių kelialapių į kitą turnyro etapą savininkai – jais tapo AC „Milan“, „Manchester City“, CSKA ir AS „Saint-Etienne“ klubai.

Visoms kitoms ekipoms dar teks pakovoti dėl vietos stipriausiųjų gretose paskutiniuose dviejuose turuose. Tiesa, iš tų likusių 36 komandų dviem jau nebėra net ir teorinių šansų prasibrauti į benuvažiuojantį laimingųjų traukinį – tai Roterdamo „Feyenoord“ ir Belgrado „Partizan“ vienuolikės,  nes jos po trijų turų savo sąskaitoje neturi nė vieno taško.

„Lietuviškoms“ ekipoms vakar sekėsi skirtingai – Maskvos CSKA su Deividu Šemberu savo aikštėje rezultatu 2:1 (2:0) pranoko Poznanės „Lech“ futbolininkus iš Lenkijos.

Nugalėtojams įvarčius pelnė: 31 min. A. Dzagojevas ir 45 min. J. Žirkovas, o svečių gretose 66 min. pasižymėjo S. Stiličius.

Visą mačą aikštelėje praleidęs D. Šemberas 56 min. buvo įspėtas.

Genujos „Sampdoria“ su Mariumi Stankevičiumi namų dvikovą prieš „Stuttgartą“ baigė lygiosiomis 1:1 (1:1). Italai buvo beatsiliekantys po 8 minutę pelnyto C. Maricos įvarčio, bet po taiklaus 39 minutę P. Sammarco smūgio išplėšė lygiąsias.

Lietuvos rinktinės gynėjas M. Stankevičius rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje, bet buvo pakeistas 86 minutę.

Po šių lygiųjų „Sampdoria“ klubas yra iškovojęs jau 4 taškus ir užima antrą vietą C grupėje, tad išsaugo geras galimybes patekti į kitą varžybų etapą.

Įspūdingiausias pergales vakar nuskynė Pirėjo „Olympiacos“ ir CF „Valencia“ žaidėjai. Graikai namie net 5:1 nepasigailėjo Lisabonos „Benficos“, o ispanai svečiuose 4:0 sumindė jau turbūt žiemos miegu užmigusius  Trondheimo „Rosenborg“ futbolininkus.