lech

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lech“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lech“.

Pamatykite: gausios „Lech“ klubo sirgalių minios eisena Kauno gatvėmis

Prieš ketvirtadienio vakaro „Kauno Žalgirio“ ir Poznanės „Lech“ komandų rungtynes lenkų klubo sirgaliai surengė įspūdingą eiseną Kauno miesto gatvėmis. Daugmaž tūkstantis svečių sirgalių surengė triukšmingą eiseną į S. Dariaus ir S. Girėno stadioną. Mėlynai-baltų sirgalių jūra skandavo įvairias „Lech“ palaikančias skanduotes. Priminsime, kad komandų akistatą šįvakar prasidės 19 valandą.
2023-08-03

Arvydas Novikovas pergalę išplėšė įvarčiu 94-ąją minutę

Futbolininkas Arvydas Novikovas tapo rungtynių herojumi. 27-erių lietuvis pelnė įvartį 94-ąją minutę ir išplėšė savo komandai pergalę. Balstogės „Jagiellonia“ Lenkijos čempionato penktojo turo mače savo aikštėje 2:1 (1:0) palaužė Glivicių „Piast“. Šeimininkai į priekį išsiveržė 22-ąją minutę. Įvarčiu pasižymėjo Mile Savkovičius. 58-ąją minutę rezultatą išlygino Patrykas Dziczekas. A. Novikovas žaidė visas rungtynes.
2018-08-19

Gražus Arvydo Novikovo įvartis išgelbėjo „Jagiellonia“ nuo nesėkmės

Dviejų lietuvių atstovaujamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas Lenkijos futbolo čempionato dvyliktojo turo rungtynėse namuose 1:1 sužaidė su Poznanės „Lech“ ekipa. Tiek Fiodoras Černychas, tiek Arvydas Novikovas rungtynes pradėjo startinėje savo komandos sudėtyje. 27-ąją minutę svečius į priekį išvedė D. Jevtičius, tačiau 87-ąją minutę A. Novikovo įvartis rezultatą išlygino ir išplėšė komandai lygiąsias. Lietuvos rinktinės saugui tai buvo antrasis įvartis Lenkijoje šiame sezone.
2017-10-13

Ketvirtąjį „Žalgirio“ skrydį pažaboti bandys įnoringas Razgrado „erelis“

Šalies čempionas Vilniaus „Žalgiris“ jau penkerius metus nesulaukia rimtesnio pasipriešinimo vietiniame fronte, o 16 iš eilės laimėtų titulų atspindi iš pelenų pakilusios komandos atotrūkį. Sakoma, kad savam krašte pranašu nebūsi, todėl staugiančio vilko giesmę žalgiriečiai siekia nugabenti į tarptautinius vandenis. Juose bangos didesnės, audros stipresnės, o varžovų laivai galingesni.
2017-07-19

Edgaras Jankauskas to nenorėdamas atskleidė savo planus?

Antradienį Lietuvos futbolo federacijoje (LFF) įvyko šalies rinktinės spaudos konferencija. Joje su vyriausiuoju komandos treneriu Edgaru Jankausku dalyvavo vartininkas Emilijus Zubas. Ar tai reiškia, kad panevėžietis gins ekipos vartus šeštadienį Vilniuje vyksiančiose pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynėse su Slovakijos rinktine? E. Jankauskas: tai – ko gero, tik sutapimas „Treneri, prieš mačą su anglais į konferenciją atsivedėte vartininką Ernestą Šetkų. Jis ir žaidė.
2017-06-06

Lietuviai ir toliau siaučia Balstogėje – įvartį pelnė Arvydas Novikovas

Penktadienį Lenkijos aukščiausios futbolo lygos rungtynėse įvartį pelnė Arvydas Novikovas. Tikslus lietuvių smūgis pergalės neatnešė – Balstogės „Jagiellonia“ svečiuose 1:1 (0:1) sužaidė su Kelcų „Korona“. Pirmasis rungtynių kėlinys baigėsi nerezultatyviai. <br> Abu įvarčiai pelnyti iškart po pertraukos. 47-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė ukrainietis Sergejus Pilipčukas. Po dviejų minučių rezultatą išlygino A. Novikovas. Pastarasis žaidė iki 68-osios minutės.
2017-05-05

Fiodoro Černycho ir Arvydo Novikovo komanda sugrįžo į Lenkijos lygos viršūnę

Balstogės „Jagiellonia“ futbolininkai vėl aplenkė Varšuvos „Legia“ klubą ir užkopė į pirmąją vietą Lenkijos futbolo čempionate. „Jagiellonia“ komanda, kurioje nuo pat rungtynių pradžios iki pabaigos žaidė Lietuvos futbolo rinktinės puolėjas Fiodoras Černychas, savo aikštėje 1:0 palaužė Niececzos „Termalica“. Ši vos 700 gyventojų miestelio ekipa, užimanti septintąją vietą Lenkijos pirmenybėse, ilgai priešinosi, bet 79 minutę Cillianas Sheridanas realizavo 11 metrų baudinį.
2017-04-02

Emilijaus Zubo vienuolikė varžysis Lenkijos futbolo lygos lyderių grupėje

Devintą pergalę Lenkijos aukščiausiosios futbolo lygos (Ekstraklasa) XXX turo rungtynėse iškovojo, aštuntąją vietą reguliariajame sezone užėmė bei lyderių (1–8 vietos) grupėje žais vartininko Emilijaus Zubo Belsko-Bialos „Podbeskidzie“ (38 tšk.) klubas, kuris 2:0 (0:0) įveikė keturioliktojoje pozicijoje likusius „Termalica Bruk-Bet Nieciecza“ (33 tšk.) futbolininkus. Lietuvis žaidė visą mačą, o įvarčiais prie pergalės prisidėjo Adamas Mojta (54 min.) ir Mateuszas Moždženas (80 min.
2016-04-10

Teismas nepasigailėjo lenkų „kibicų“ – skyrė griežtą bausmę už lietuvių įžeidimą

Keturi Lenkijos piliečiai buvo pripažinti kaltais dėl lietuvius įžeidžiančio plakato demonstravimo. Transparantas su užrašu „Lietuvių chame, klaupkis prieš lenkų poną“ buvo iškabintas dar 2013 metų futbolo rungtynėse tarp vietos vietos „Lech“ klubo ir Vilniaus „Žalgirio“. Fanams (kibica - taip Lenkijoje vadinami aršiausi futbolo sirgaliai, - red. past.) buvo skirtas vienerių metų laisvės apribojimas, du metus jie negalės lankytis šalies futbolo stadionuose. Sprendimas dar nėra galutinis.
2016-01-07

Ar atsakys V. Tomaševskis už Lietuvą šmeižiančias sąmokslo teorijas?

Jevgenijus Bardauskas, Justė Navickaitė, Virginija Motiejūnienė, LRT televizijos laida „Savaitė“, LRT.lt Nors dėl lietuvius įžeidžiančio plakato Poznanės stadione per „Žalgirio“ ir „Lech“ futbolininkų rungtynes Lenkijos prokurorai pradėjo tyrimą, dėl incidento Lietuvos atsiprašė lenkų intelektualai, politikai, Užsienio reikalų ministras Radoslawas Sikorskis, o UEFA paskelbė skirsianti baudą Poznanės klubui, Lenkų rinkimų akcijos lyderis Valdemaras Tomaševskis pareiškė, kad toks plakatas n...