Šiandien Maskvoje baigėsi Rusijos Geležinkelių taurės futbolo turnyras. Jo nugalėtoja tapo „Sevilla“, finale nepalikusi jokių šansų šeimininkų „Lokomotiv“  ekipai. Mače dėl trečiosios vietos Londono „Chelsea“ net 5:0 pažemino klaikiai žaidusį „AC Milaną“.

Anglai itin galingai pradėjo susitikimą ir nebuvo nusiteikę juokauti – jau 18 minutę mačo baigtis praktiškai buvo aiški, nes „Chelsea“ pirmavo 3:0. „Mėlynieji“ neatleido vadelių ir antrajame kėlinyje ir po dar dviejų Nicolaso Anelkos smūgių (51 ir 58 min.) tiesiog išsityčiojo iš italų. Beje, 29-metis prancūzų puolėjas iš viso pelnė net keturis įvarčius.

Finale ginklus surėmė aistringai maskviečių palaikomas „Lokomotiv“ ir „Sevilla“. Vis tik namų sienos geležinkeliečiams nepadėjo ir Ispanijos klubas iškovojo įtikinamą pergalę 3:0. Nugalėtojų gretose po kartą pasižymėjo net trys futbolininkai: K.N. Romaricas (4 min.), A. Kone (23 min.) ir E.J. Chevantonas (82 min.)