Turnyre JAV Lietuvos imtynininkės iškovojo du aukso medalius

Hortonvilyje (JAV) vykusiame tarptautiniame moterų imtynių turnyre Gabija Dilytė (54 kg) ir Iveta Česnauskaitė (66 kg) iškovojo aukso medalius.

Antrąsias vietas užėmė Vestina Danisevičiūtė (50 kg), Laura Stanelytė (58 kg) ir Ineta Dantaitė (II vieta 62 kg).

Bronzos medaliu apdovanota Adriana Danisevičiūtė (46 kg).

Julita Ivanauskaitė (66 kg) liko ketvirtoje vietoje.

Lietuvos moterų imtynių jaunimo ir jaunių rinktinė treniruojasi Šiaulių sporto gimnazijoje ir SC Atžalynas.

JAV viešinti rinktinė po turnyro lieka mokomojoje imtynių treniruočių stovykloje, kurioje ateinantiems startams ruošis kartu su imtynininkėmis iš Suomijos, Švedijos, Danijos, Estijos, Meksikos ir Uzbekistano.