Turkijoje Novikovo ekipa toliau nelaimi, Zubas praleido įvartį

Turkijos aukščiausioje lygoje toliau niekaip pergalės nesugeba iškovoti Arvydas Novikovas su „Erzurumspor BB“ klubu. Šįkart lietuvio komanda išvykoje 0:3 nusileido „Hatayspor“ klubui.

A.Novikovas žaidė starto sudėtyje ir aikštėje praleido 75 minutes. Varžovai tris įvarčius buvo įmušę jau iki 57 minutės.

Tai buvo aštuntos iš eilės nelaimėtos „Erzurumspor“ lygos rungtynės ir šiuo metu A.Novikovo ekipa su 9 taškais nukrito į 18 vietą, kuri yra iškritimo zonoje.

Tuo metu Turkijos Pirmoje lygoje tašku savo sąskaitą pasipildė Adanos „Demirspor“ klubas, kurio gretas gina vartininkas Emilijus Zubas. Rungtynės tarp „Demirspor“ ir „Altinordu“ pasibaigė lygiosiomis 1:1.

Įvartis į E.Zubo vartus krito 9 minutę, bet jau 21 minutę jo komanda rezultatą išlygino. E.Zubo komanda šiose rungtynėse dominavo, bet savo progų neišnaudojo. Tuo metu lietuviui be praleisto įvarčio teko atremti vos vieną varžovų smūgį.

Po šių lygiųjų Adanos klubas su 22 taškais nukrito į penktą vietą lygoje.