0

Pergalėmis Brazilijoje vykstantį aštuonių komandų Konfederacijų taurės futbolo turnyrą pradėjo abi Europos komandos. Pasaulio ir Europos čempionė Ispanijos rinktinė pirmajame B grupės mače 2:1 (2:0) įveikė Pietų Amerikos čempionę Urugvajaus vienuolikę.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Pedro (20 min.) ir Roberto Saldado (32 min.), o pralaimėjusiųjų gretose pasižymėjo Luisas Suarezas (88 min.). Ispanai rungtynėse kamuolį kontroliavo 71 proc.

Kitame B grupės susitikime pirmadienį žais Taičio ir Nigerijos komandos.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai):

1. Ispanija 1 1 0 0 2:1 3

2. Nigerija 0 0 0 0 0:0 0

3. Taitis 0 0 0 0 0:0 0

4. Urugvajus 1 0 0 1 1:2 0

Antrosiose A grupės rungtynėse sekmadienį Europos vicečempionai Italijos futbolininkai 2:1 (1:1) palaužė Meksikos komandos pasipriešinimą.

Pirmajame kėlinyje Andrea Pirlo (27 min.) išvedė italus į priekį, tačiau netrukus Javieras Hernandezas (34 min.) tiksliu smūgiu nuo 11 metrų žymos rezultatą išlygino. Pergalingą įvartį antrajame kėlinyje įmušė Mario Balotellis (78 min.).

Pirmajame turnyro susitikime dar šeštadienį šeimininkė bei nugalėtojos titulą ginanti Brazilijos rinktinė A grupės rungtynėse 3:0 (1:0) sutriuškino Japonijos futbolininkus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai):

1. Brazilija 1 1 0 0 3:0 3

2. Italija 1 1 0 0 2:1 3

3. Meksika 1 0 0 1 1:2 0

4. Japonija 1 0 0 1 0:3 0

Į Konfederacijų taurės turnyro pusfinalį pateks po dvi geriausias grupių komandas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.