0

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Eurolygoje iškovojo trečią pergalę. Jie namuose rezultatu 73:71 palaužė Milano „Emporio Armani“ klubą.

Rungtynių eiga:

Susitikimas prasidėjo apylygia abiejų komandų kova, tačiau žalgiriečiai kontroliavo pirmo kėlinio dalį. Po Justino Dentmono ir Martyno Pociaus tritaškių kauniečiai išsiveržė į priekį rezultatu 6:4. Antra kėlinio pusė buvo nerezultatyvi, ketvirtis baigėsi lygiosiomis 17:17.

Antrojo kėlinio pradžioje geriau sekėsi "Žalgiriui", klubas išsiveržė į priekį rezultatu 25:17. Varžovai ilgą laiką nesugebėjo pelnyti taškų, o žalgiriečiai toliau dominavo. Kėlinys baigėsi Kauno klubo persvara 39:31.

Trečiame rungtynių ketvirtyje niekas nepasikeitė ir žalgiriečiai dominavo toliau. Nors kėlinio viduryje svečiai prisivijo "Žalgirį", tačiau kėliniui einant link pabaigos kauniečiai atstatė dviženklę persvarą 60:50.

Nors ketvirto kėlinio pradžia "Žalgiriui" taip pat buvo sėkminga, Italijos komanda pajuto savo žaidimo skonį. Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei žalgiriečiai pirmavo jau tik 2 taškais 71:69. Iki rungtynių pabaigos likus 3,9 sekundės rezultatas buvo lygus ir J. Dentmonas pataikė lemiamą metimą ir atvedė klubą į pergalę.

„Žalgiris“: Justinas Dentmonas (5 rez. perd.) 15, Martynas Pocius 13, Tadas Klimavičius 9, Vytenis Lipkevičius 8, Šarūnas Jasikevičius (5 rez. perd.) 7, Paulius Jankūnas (11 atk. kam.) 6, Vytenis Čižauskas ir Kšištofas Lavrinovičius po 5, Robertas Javtokas ir Tomas Dimša po 2.

„Emporio Armani“: Keithas Langfordas 36, Davidas Mossas 12, Alessandro Gentile 11.