Ucunomijoje (Japonija) finišavo trijulių krepšinio sezoną atidaręs „Utsunomiya Masters“ turnyras.

Raudondvario „Hoptrans“ ekipai pirmosios sezono varžybos susiklostė ne itin sėkmingai – šeštadienį buvo įveiktas grupių etapas, tačiau sekmadienį lietuviams ketvirtfinalyje nepavyko peržengti Vienos (Austrija) krepšininkų barjero – jiems nusileista 13:21.

Galutinėje turnyro rikiuotėje Modesto Kumpio, Aurelijaus Pukelio, Marijaus Užupio ir Pauliaus Beliavičiaus atstovaujama „Hoptrans“ ekipa liko septintoje pozicijoje.

Nugalėtojais šįkart tapo nė karto nekluptelėję Ubo (Serbija) atstovai, finale 21:11 be didesnio vargo įveikę Antverpeno (Belgija) klubą.

Serbijos ekipa tęsia savo dominavimą – pernai jie tapo geriausia sezono ekipa, įsitvirtino klubų reitingo viršūnėje, o šios komandos pagrindu sudaryta nacionalinė Serbijos rinktinė triumfavo Europos ir pasaulio čempionatuose.