Treniruotę praleidęs Neymaras praras šimtus tūkstančių eurų

Neymaro ir Paryžiaus „Saint Germain“ klubo santykiai toliau braška. Pasiruošimą naujam sezonui pradėję Prancūzijos čempionai išplatino oficialų pranešimą, kuriame teigia, kad komandos palaiminimo nesulaukęs brazilas nepasirodė treniruotėje ir dėl to sulauks bausmės.

Pranešama, kad vidaus taisykles pažeidęs vienas PSG lyderių šį mėnesį praras net 375 tūkst. eurų siekiantį priedą už tai, kad atsisakė prisijungti prie ekipos.

Visi PSG gretose rungtyniaujantys futbolininkai turi savo kontraktuose numatytą tokią sąlygą dėl priedų, nes klubas negali nubausti žaidėjų sumažindami uždirbamą fiksuotą atlyginimą.

Tuo metu Neymaro tėvas neigia pranešimus, kad brazilas savavališkai nusprendė neprisijungti prie komandos. Anot jo, toks žingsnis buvo suderintas su PSG.

„Priežastis dėl jo neatvykimo į treniruotes yra žinoma ir viskas buvo suplanuota dar prieš metus. Mes šių planų pakeisti negalėjome. Jis į treniruotes sugrįš liepos 15 dieną. Tai yra taip paprasta. Jokių kontraversijų. PSG apie tai žino ir viską buvo palaiminę“, - kalbėjo futbolininko tėvas.

Pastaruoju metu vis garsiau kalbama apie galimą Neymaro ir PSG klubo išsiskyrimą.

Brazilas yra siejamas su „Barcelona“ klubu, kuriame rungtyniavo prieš išvykdamas į Prancūzijos sostinę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų