Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien buvo įveiktas jau XII-tas Tour de France etapas Montpellier – Castres. Greičiausias buvo belgas Tomas BoonenasQuick Step, įveikęs 178,5 km distanciją per 4 val. 25 min. 32 sek. Žalių marškinėlių savininkas puikiai panaudojo sprinterio gabumus ir savo komandai iškovojo dar vieną pergalę.

Šiandien buvo įveiktas jau XII-tas Tour de France etapas Montpellier – Castres. Greičiausias buvo belgas Tomas BoonenasQuick Step, įveikęs 178,5 km distanciją per 4 val. 25 min. 32 sek. Žalių marškinėlių savininkas puikiai panaudojo sprinterio gabumus ir savo komandai iškovojo dar vieną pergalę.

REKLAMA
REKLAMA
„Aš laimėjau etape prieš Alpes ir šiandien – etape prieš Pirėnų kalnus. Smagu bus kopti klanų trasa turint dvi pergales“,– sakė Tomas Boonenas, besidžiaugdamas savo pergale.– „Vakar sėkmė mane aplenkė, o šiandien – nusišypsojo,– toks jau tas gyvenimas“.

Antroje vietoje – vokietis Erikas Zabelas iš Milram, o trečioje vietoje – vakar dienos, XI-to etapo, nugalėtojas Pietų Afrikos Respublikos dviratininkas Robertas Hunteris, atstovaujantis Barloworld komandą.

REKLAMA
REKLAMA

Į XII-to etapo 10-tuką pateko ir kazachas A. Kaschechkin (Astana), užėmės 10-tąją vietą.

1- Tomas Boonenas (BEL/QuickStep) 4 val. 25 min. 32 sek. (vid. greitis 40,39 km/h)
2- Erikas Zabelas (GER/Milram) 4 val. 25 min. 32 sek.
3- Robertas Hunteris (AFS/Barloworld) 4 val. 25 min. 32 sek.
4- Daniele Bennati (ITA/Lampre) 4 val. 25 min. 32 sek.
5- Thoras Hushovdas (NOR/Crédit Agricole) 4 val. 25 min. 32 sek.
6- Bernhard Eiselas (AUT/T-Mobile) 4 val. 25 min. 32 sek.
7- Sébastienas Chavanelis (FRA/Française des Jeux) 4 val. 25 min. 32 sek.
8- Nicolas Jalabert (FRA/Agritubel) 4 val. 25 min. 32 sek.
9- Robertas Förster (GER/Gerolsteiner) 4 val. 25 min. 32 sek.
10- Andreï Kaschechkin (KAZ/Astana) 4 val. 25 min. 32 sek.

Bendroje įskaitoje lyderio pozicijas išsaugojo vakar ir šiandien daug diskusijų sukėlęs danų dviratininkas Michaelis Rasmussenas, kuris po pareikštų įtarimų dėl dopingo vartojimo buvo pašalintas iš Danijos nacionalinės dviratininkų komandos.

REKLAMA
REKLAMA

„Aš esu ramus“,– sakė M. Rasmussenas.– „Galiu dar kartą patvirtinti, kad mano kraujo testo rezultatas yra neigiamas. Mane labai atidžiai stebėjo, kažkam matyt nepatinka, kad aš esu vienas iš dviratininkų lyderių“.

Pasibaigus Tour de France XII-ajam etapui, bendrosios įskaitos 10-tuke po M. Rasmusseno rikiuojasi tie patys dviratininkai, užėmę pozicijas po XI-to etapo: Valverde – Mayo – Evansas – Contadoras ir kt.

Antrą vietą bendrojoje įskaitoje užimantis ispanas Alejandro Valverde mano, kad šeštadienį vyksiančios dviračių lenktynės Albi kryptimi bus labai reikšmingos. „Kalnų etapuose jau pamatėme, kokios yra kiekvieno lyderio galimybės“,– sakė jis.– „Tad rytoj bus matyti, ką kiekvienas iš jų gali asmeninių lenktynių etape“.

1- Michaelis Rasmussenas (DAN/Rabobank), 57 val. 37 min. 10 sek.
2- Alejandro Valverde (ESP/Caisse d'Epargne) + 2 min. 35 sek.
3- Ibanas Mayo (ESP/Euskaltel) + 2 min. 39 sek.
4- Cadelis Evansas (AUS/Predictor-Lotto) + 2 min. 41 sek.
5- Alberto Contadoras (ESP/Discovery) + 3 min. 08 sek.
6- Andreas Klödenas (GER/Astana) + 3 min. 50 sek.
7- Levi Leipheimeris (USA/Discovery) + 3 min. 53 sek.
8- Carlos Sastre (ESP/CSC) + 3 min. 39 sek.
9- Kim Kirchenas (GER/T-Mobile) + 5 min. 06 sek.
10- Mikelis Astarloza (ESP/Euskaltel-Euskadi) + 5 min. 20 sek.

REKLAMA
REKLAMA

Dviračių sporto rėmėjai svarsto galimybę dėl tolesnio partneriavimo.

Šiandien vokiečių dviratininkui P. Sinkewitz (T-Mobile), jo advokato prašymu, buvo paimtas pakartotinas kraujo mėginys, kurio rezultatai bus žinomi sekmadienį. Patrikui Sinkewitz buvo pareikštas kaltinimas vartojus testosteroną, kurio aptikta š. m. liepos 8d. paimtuose mėginiuose, Tour de France 2007 starto dieną.

Sulaukusi pakartotinio Patriko Sinkewitz antidopingo testo rezultatų savo sprendimą paskelbs antra pagal svarbą rėmėjų kompanija Pasaulio sporto varžybose, o tuo pačiu ir komandos T-Mobile partnerė, kompanija „Adidas“. Kaip praneša šiandienos (07.07.20) vokiečių laikraštis „Süddeutsche Zeitung“, kompanija „Adidas“ ruošiasi nutraukti bendradarbiavimą su prestižinių dviračių lenktynių organizatoriais, tuo siekdama atsiriboti nuo neleistinų preparatų toleravimo sportiniame pasirengime.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų