mikelis astarloza

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mikelis astarloza“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mikelis astarloza“.

„Tour de France 2009“ – Alberto Contadoras per plauką nuo pergalės

Penktadienį „Tour de France 2009“ lenktyninių etapas baigėsi menkai pakeisdamas įskaitos rezultatus. Sprintą laimėjo britas Markas Cavendishas iš komandos „Columbia“, o antras buvo jo nuolatinis oponentas lenktynėse norvegas Thoras Hushovdas („Cervélo“). Ispanas Alberto Contadoras iš „Astanos“ išsaugojo 1 vietą.
2009-07-24

„Tour de France 2009“ – Alberto Contadoras padidino atotrūkį (papildyta)

Prestižinių daugiadienių „Tour de France 2009“ dviračių lenktynių 18 etapas jų dalyvius išvedė į 40,5 km atskiro starto lenktynes. Alberto Contadoras iš komandos „Astana“, laimėjo etapą ir padidino savo atotrūkį nuo konkurentų. Prancūzijos miestas Anesi (Annecy), dar kitaip vadinamas „Alpių Venecija“, šiemet sveikino „Tour de France“ lenktynininkus po 50 metų pertraukos.
2009-07-23

„Tour de France 2009“ – Alberto Contadoras laimi (papildyta)

Sunkios oro sąlygos – drėgmė ir priešingos krypties vėjas – šiandien pasitiko prestižinių daugiadienių „Tour de France 2009“ dviračių lenktynių 17 etapo dalyvius. Ispanas Alberto Contadoras iš brangios ir besiriejančios komandos „Astana“ įtvirtino savo kaip lyderio pozicijas. Tai buvo „Bourg-Saint-Maurice – Le Grand-Bornand“ (169 km) distancija su 5 įspūdingomis įkalnėmis. Svarbiausiu jo iššūkiu tapo priešpaskutinė įkalnė – Le Col de Romme – 8,9 proc. statumo.
2009-07-22

„Tour de France 2009“ – ispano triumfas

Ispanas Mikelis Astarloza („Euskaltel-Euskadi“) pasinaudojo „paskutinės minutės“ atotrūkio taktika ir laimėjo prestižinių daugiadienių dviratininkų lenktynių „Tour de France 2009“ 16 etapą „Martigny - Bourg-St.Maurice“ (159 km). Ispanas laimėjo pirmąjį „Tour de France“ etapą gyvenime. Jis atsiplėšė nuo keturių pabėgėlių grupės likus vos 2 km iki finišo. „Tai laimingiausia diena mano gyvenime“,– pripažino jis žiniasklaidai iškart po finišo.
2009-07-21

Lance'as Armstrongas tęsia kovą dėl „Tour de France 2009“ laurų (papildyta)

Po 8-ojo, pakankamai sudėtingo „Tour de France 2009“ etapo, vėl vykusio kalnuose, atrodo, kad santykius gali pradėti aiškintis dvi komandos „Astana“ žvaigždės – ispanas Alberto Contadoras ir legendinis  Lance'as Armstrongas iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Tradiciškai laikoma, kad A. Contadoras yra stipresnis kalnuose, tačiau 7-kart lenktynes laimėjęs anksčiau vėžį išsigydęs amerikietis L. Armstrongas, grįžęs į trasą po pusketvirtų metų pertraukos, nepasiduoda.
2009-07-11

Šiandien paaiškės Tour de France 2007 nugalėtojas

Šeštadienį buvo įveiktas priešpaskutinis, XIX-tas, Tour de France 2007 etapas. Asmeninių lenktynių distancijoje (CLM) Konjakas – Angulemas, aplenkęs australą Cadelį Evansą, pirmą kartą etapo nugalėtoju tapo amerikietis Levi Leipheimeris. Po lenktynių jis negalėjo patikėti savo pergale.55,5 kilometrų distanciją jis įveikė per 1 valandą 2 minutes 45 sekundes.Rezultatą pavyko pagerinti australui Cadeliui Evansui, kuris nuo amerikiečio L. Leipheimerio atsiliko 51 sekunde.
2007-07-29

Iki Tour de France didžiojo finalo liko tik 2 dienos

Penktadienį 141 dviratininkas sėkmingai įveikė Tour de France XVIII-tąjį etapą Cahors – Angoulême. Tai buvo priešpaskutinis lygumos etapas, kuriame dar kartą – prieš šeštadienį laukiantį asmeninių lenktynių (CLM) etapą – savo pranašumus galėjo pademonstruoti sprinteriai. Pakankamai ilgą – 211 km – distanciją buvo numatyta įveikti per 5 valandas.28-erių metų prancūzas Sandy Casaras (Française des Jeux) numatytą distanciją įveikė per 5 val. 13 min. 31 sek.
2007-07-28

Tour de France XVII-to etapo finiše – naujas lyderis

Ketvirtadienį, distancijoje Pau – Castel-Sarassin paaiškėjo ir XVII-to etapo nugalėtojas, ir naujas geltonų marškinėlių lyderis, užėmęs Michaelio Rasmusseno, kuris buvo iš lenktynių pašalintas po išaiškėjusio dopingo skandalo, vietą.Paskutiniuose kilometruose iki finišo varžėsi šis ketvertukas: Voigtas, Elmigeris, Bennati ir Fothenas.Likus 200 m iki finišo, Markusas Fothenas bandė didinti greitį, bet jį aplenkė Daniele Bennati ir iškovojo savo pirmąją pergalę šiose lenktynėse.
2007-07-26

Tour de France XV-tame etape vėl nusišypsojo sėkmė kazachų favoritui A. Vinokurovui

Praėjus dviems dienoms po to, kai Aleksandras Vinokurovas, besigydydamas sužeidimus ir kęsdamas skausmus, netikėtai laimėjo XIII-tą etapą Albi apylinkėse, šiandien jam ir vėl šypsojosi sėkmė.XV-tame etape Foix – Loudenvielle-Le Louron kazachų favoritas Aleksandras Vinokourovas, įveikęs 196 km distanciją per 5 val. 34 min. 28 sek., iš 165 startavusiųjų finišavo pirmas ir atnešė dar vieną pergalę „Astana“ komandai.
2007-07-23

Po Tour de France XIV-to etapo vis dar pirmauja M. Rasmussenas

Michaelis Rasmussenas (DAN/Rabobank), XIV-tame etape kartu su Alberto Contadoru (ESP/Discovery) varžęsis dėl pirmosios vietos, pastarajam nusileido, finišuodamas antras. Tačiau jam pavyko išsaugoti geltonus marškinėlius. Bendrojoje įskaitoje A. Contadoras atsilieka nuo lyderio 2 min. 23 sek.