Londono „Tottenham“ komanda „Carabao“ taurės pusfinalyje 2 – 0 nugalėjo „Brentford“ futbolininkus ir užtikrintai pateko į šio turnyro finalą.

Moussa Sissoko 12-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0.

Serge‘as Aurieras antrojo kėlinio pradžioje atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Ivanas Toney‘as 63-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologija užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Subyrėjusia varžovų gynyba pasinaudojęs Heungas Min Sonas 70-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino „Tottenham“ pranašumą 2:0.

Harry Kane‘as 74-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Davidas Raya meistriškai atrėmė kamuolį.

Rungtynių teisėjas Michaelas Deanas susitikimo pabaigoje nubaudė Joshą Dasilvą raudona kortele ir svečiai liko rungtyniauti dešimtyje.

Rico Henry per pridėtą rungtynių laiką smūgiuotas kamuolys skriejo virš skersinio ir rezultatas išliko nepakitęs.