REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Svetainė „Eurosport.com“ šiandien paskelbė daugiausiai uždirbančių sportininkų penketuką. Į jį vis dar patenka legendinis Michaelas Jordanas, bet pirmauja ne jis, o Cristiano Ronaldo.

REKLAMA
REKLAMA

Pateikiame visą TOP–5 sąrašą.

1. Cristiano Ronaldo (24 metai, portugalas, Madrido „Real“ futbolininkas).

Buvusiam „Manchester United“ žaidėjui už vienas parodomąsias rungtynes Vidurio Rytuose siūloma net 1,5 mln. svarų sterlingų.

REKLAMA

Vasarą C. Ronaldo už 80 mln. svarų sterlingų sumą nusipirko Madrido „Realas“, tad dabar portugalas kiekvieną sezoną gaus maždaug po 12 mln. svarų sterlingų. Bet tai tik trupiniai, palyginti su tuo, ką jis gauna iš įvairių reklaminių sutarčių ir savo drabužių linijų.

2. Tigeris Woodsas (33 metai, amerikietis, golfo žaidėjas).

Amerikietis T. Woodsas – pirmasis visų laikų sportininkas, tapęs milijardieriumi. Tai jis padarė laimėjęs šių metų „FedEx“ taurės golfo varžybas ir susižėręs 6 mln. svarų sterlingų. Golfo dievaičio sąskaitoje – 14 „Majors“ ir 71 „PGA Tour“ turnyrų titulai.

REKLAMA
REKLAMA

Be abejo, T. Woodas pajamas gauna ne tik iš sportinių pergalių, bet ir reklamos sutarčių. JAV žvaigždė reklamuoja tokias firmas kaip „Nike“, „American Express“, „Buick“, „TAG Heuer“, „EA Sports“, „Gillette“ ir kt.3. Rogeris Federeris
(28 metai, šveicaras, teniso žaidėjas).

Šveicarų maestro, per savo įspūdingą karjerą iškovojęs jau net 15-a „Grand Slam“ („Didžiojo kirčio“) turnyrų trofėjų, yra „Nike“, „Rolex“, „Wilson“, „Gillette“ ir kitų firmų veidas, už ką jis kasmet kauna dešimtis milijonus svarų sterlingų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Praėjusiai metais R. Federeris per „US Open“ turnyrą tapo pirmu tenisininku visoje planetoje, kurio laimėtų premijų dydis pasiekė 30 mln. svarų sterlingų.4. Michaelis Schumacheris
(40 metų, vokietis, buvęs „Formulės–1“ lenktynininkas, setyniskart pasaulio čempionas).

Septyniskart „Formulės-1“ čempionas savo karjeros viršūnėje uždirbdavo po beveik 50 mln. svarų sterlingų per metus. Apskaičiuota, kad nuo savo debiuto prestižinėse „Formulės-1“ lenktynėse 1991 metais Schumis iš viso uždirbo net 426,3 mln. svarų sterlingų. Ši suma ir toliau auga, nes vokietis vis dar yra neatsiejamas nuo „Ferrari“ ekipos ir yra itin patrauklus visiems reklamų užsakovams.

REKLAMA

5. Michaelas Jordanas (46 metai, buvęs NBA žaidėjas, šešiskart NBA čempionas).

Nors legendinis M. Jordanas krepšinio batelius nusiavė prieš šešerius metus, jis vis dar kasmet savo kišenes papildo po 27,5 mln. svarų sterlingų, daugiausiai dėl „Nike“ reklamos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų