Valdo Urbono treniruojama Lietuvos futbolo rinktinė pasiekė ilgai nematytą pergalę draugiškose rungtynėse – po dviejų Arvydo Novikovo įvarčių 3:1 (2:0) išvykoje įveikta Estijos rinktinė.

Paskutinį kartą Lietuvos rinktinė tris ar daugiau įvarčių mušė beveik prieš dešimtmetį – 2011 metų rugpjūčio 10 dieną, kai 3:0 nugalėjo Armėniją.

Tai buvo antra iš eilės rinktinės pergalė oficialiose varžybose – paskutinį kartą tą pavyko pasiekti 2014 metų rugsėjį.

Estijoje mūsiškiai anksti pradėjo spaudimą, bet pirmą rimtą progą turėjo šeimininkai 8-ąją minutę.

Vis tik 14 min. A. Novikovas pasinaudojo tuo, kad estų gynyba subyrėjo ir lengvai nukreipė kamuolį į vartus, taip išvesdamas Lietuvą į priekį.

32 min. rezultatą dvigubino Gratas Sirgėdas, o vos prasidėjus antram kėliniui A. Novikovas sulaukė puikaus perdavimo ir pelnė gražų įvartį – 3:0.

58 min. Estijai pavyko sušvelninti atsilikimą, kai Pavelas Marinas iš kelių metrų uždarė ekipos draugo perdavimą.

2018 m. Estija lietuvius buvo įveikusi 2:0.

Lietuva spalio 11 ir 14 dienomis sužais Tautų lygos rungtynes su Baltarusija ir Albanija.