• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniaus „Ryto“ kapitonas Margiris Normantas apžvelgė dramatiškai iškovotą „Betsafe-LKL“ čempionų titulą finalo serijoje prieš Kauno „Žalgirio“ komandą.

39

Vilniaus „Ryto“ kapitonas Margiris Normantas apžvelgė dramatiškai iškovotą „Betsafe-LKL“ čempionų titulą finalo serijoje prieš Kauno „Žalgirio“ komandą.

REKLAMA

„Galiu tik tiek pasakyti, kad kai metė Lukas, negalėjau patikėti, kad toks laisvas gali išsimesti metimą. Dar realiai negaliu patikėti, kas įvyko. Bandžiau verkti – nesigavo. Graudinausi, visi aplink graudinosi. Turbūt tik vėliau suprasiu.

Antras žiedas, pirmas buvo prieš „Lietkabelį“. Tikrai saldus buvo nerealiai. Visi sutinkate, kad šis – dar saldesnis turėtų būti. Taip ir yra asmeniškai man. Vilniečiai prieš kauniečius ir prieš „Žalgirį“ pralaimėdavome. Labai gera, geras jausmas“, – kalbėjo krepšininkas.

Jis sakė, kad dar turi pasimokyti, kaip reikia švęsti:

„Kaip kapitonui tai man pirma taurė. Dar reikia pasimokyti daryti tam tikrus dalykus. Aišku, pamokysiu ir kitus, kaip švęsti, nes tikrai moku. Emocijos nerealios, sunku apsakyti, reikia susiturėti“.

REKLAMA
REKLAMA

M. Normantas pakomentavo ir Andrea Trinchieri prašymą peržiūrėti mačo pabaigoje įvykusį epizodą.

„Kažką girdėjau, kad jie norėjo peržiūrėti smurtinį veiksmą. O buvo jis, ar ne? Man atrodo, kad lyg ir nebuvo. Nematau, kur ten turėjo būti. Susitrenkė du kūnai. Toks momentas, kad peržiūrėti... Reikia mokėti ir pralaimėti. Viskas tvarkoje“, – kalbėjo gynėjas.

REKLAMA

Jis įvardijo, kuo „Rytas“ buvo geresnis už „Žalgirį“:

„Buvome geresni, kaip komanda. Pas juos ir vienas, ir kitas toks atsipalaidavęs buvo, išsibalansavo dėl Evanso. Dar išbalansavo, kad vienas pasirašęs, kitas nepasirašęs. Tuo tiesiog pasinaudojome. Bet aš tikrai nenuvertinu mūsų vyrų. Mes tikrai pasiekėme komandinį piką.

Kalbant pavieniui, aš žaidžiau su tokia pusiau trauma, ir kiti, ir Marcusas buvo... Ką jis parodė pabaigoje – nerealiai. Giedraitį apėjo, susimetė ir sunkių metimų, ir laisvų – metė kokius 5 tritaškius. Čia yra jų problemos“.

REKLAMA
REKLAMA

M. Normantas palygino šį titulą su 2022 metais iškovotu.

„2022 m. tai buvo mano pirmasis titulas. Buvo žiauriai saldu. Dabar reikės susitupėti, bet man, kaip vilniečiui prieš laimėti „Žalgirį“ yra nerealiai. Reikia suvokti, kad įvyko“, – sakė jis.

Tiesa, M. Normantas nepritarė G. Žibėno minčiai apie „Ryto“ dominavo pastaruosius trejus metus.

„Negaliu pasakyti, kad mes dominavome, bet turėjome „Žalgirį“ kišenėje. Turėjome parankių mikrodvikovų, ėjome atsipalaidavę, be spaudimo. Dabar nerealiai faina.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų