Puikią pergalę Šiaurės Amerikos Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Minesotos „Timberwolves“ ekipa (7/8), svečiuose su sirena 101:98 (22:31, 26:28, 24:20, 29:19) įveikusi Los Andželo „Clippers“ klubą (8/5)

Likus žaisti mažiau nei minutę „Clippers“ pirmavo 98:95, bet likus 20 sek. tritaškį pataikė iki tol 10 metimų prametęs ispanas Ricky Rubio ir išlygino rezultatą. Ne gana to, lemiama „Clippers“ ataka paskutinėmis sekundėmis buvo netiksli, o kamuolį sugriebęs Kevinas Love'as nedelsiant paprašė minutės pertraukėlės.

Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo pergalingas sprendimas. Nors iki susitikimo pabaigos liko vos 1,5 sek., „Timberwolves“ sėkmingai iš užribio perdavė kamuolį K.Love'ui, kuris visiškai laisvas su sirena „įsūdė“ pergalingą tritaškį.

Nugalėtojams Darko Miličičius pelnė 22, K.Love'as (14 atk. kam.) - 17, Luke'as Ridnouras (6 rez. perd.) ir Wayne'as Ellingtonas - po 13 taškų.

Savo ruožtu R.Rubio pataikė tik 1 metimą iš 11, surinko 9 taškus, atkovojo 6 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Vos 5 minutes pasireikšti gavęs L. Kleiza ir vėl nesugrąžino „Raptors“ į pergalių kelią