REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Olimpinei čempionei Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei šie metai buvo kaip niekada ramūs. Ji juos skyrė poilsiui ir nuo didžiųjų kovų sporte buvo atsitraukusi.

Olimpinei čempionei Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei šie metai buvo kaip niekada ramūs. Ji juos skyrė poilsiui ir nuo didžiųjų kovų sporte buvo atsitraukusi.

REKLAMA

Tačiau keturiskart geriausia Lietuvos sportininke pripažinta L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė dar nesiruošia trauktis iš didžiojo sporto ir kitais metais žada vėl sugrįžti.

Šiuolaikinės penkiakovės atstovė šiemet nestartavo rimčiausiose varžybose ir tik visai neseniai grįžo į intensyvesnį treniruočių procesą.

Sportininkė jau yra dalyvavusi trejose olimpinės žaidynėse. 2012 metų Londone ji tapo olimpine čempione, 2016 m. RIO žaidynės jai nesusiklostė, bet su trenksmu jį grįžo perkeltose dėl pandemijos Tokijo žaidynėse 2021-aisiais, kur pasidabino sidabro medaliu.

Tąkart Lietuvai tai buvo vienintelis apdovanojimas žaidynėse.

38-erių metų sportininkė šiemet palaikė sportinę formą, bet didžiausiems startams Europos ar pasaulio čempionatuose nesiruošė.

REKLAMA
REKLAMA

„Palaikiau sportinę formą, bet tai nebuvo įprastas man režimas, ko norėčiau ir ko reikėtų norint startuoti rimčiausiose varžybose. Laikas praėjo greitai, o dabar jau grįžau į intensyvesnes treniruotes.

REKLAMA

Šie metai buvo ramesni, skirti poilsiui, o jau greitai lauks atranka į Paryžiaus olimpines žaidynes, planai yra startuoti ir ten patekti“, – sakė sportininkė.

Sportininkė dar sykį patvirtino, kad jos pagrindinis tikslas yra būti 2024-ųjų vasarą vyksiančiose Paryžiaus olimpinėse žaidynėse. 

„Noro dar yra. Planas yra startuoti ir iškovoti kelialapį į Paryžiaus olimpines žaidynes“, – teigė L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip tikina ji pati, motyvacijos būti didžiajame sporte dar nestinga, vis dėlto likimas visada gali pakoreguoti planus.

Tačiau bent jau dabar jos planuose kitąmet yra ir startai Europos ir pasaulio čempionatuose.

„Planai yra dalyvauti. Bet žinote, niekada  negali žinoti, kas bus rytoj. Gali planuoti daug ką, bet likimas kartas būna kitoks.

Bet noras yra dalyvauti, pasiilgau varžybų, pergalių ir adrenalino. Dėliojuosi planus ir po truputį pradedu naują sezoną“, – apie 2023-ųjų metų planus teigė L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

 

L. Aadauskaitė-Zadneprovskienė yra viena tituoluočausų šalies sportininkių. Jos kraityje yra ne tik du olimpiniai medaliai (auksas ir sidabras), bet ir du pasaulio čempionės titulai, taip pat ji daugkartinė Europos čempionė ir prizininkė.

Jis yra ir keturiskart tapusi geriausia Lietuvos metų sportininke. Paskutinį sykį šį apdovanojimą ji atsiėmė praėjusiais 2021-aisiais metais. O kalbėdama apie šių metų laureatus ji negailėjo jiems pagyrų.

(...)Tie žmonės yra patys geriausi, kai kuriuos juos jau dabar galima apdovanoti už viso gyvenimo nuopelnus. Sveikinu juos ir visus sportininkus“, – tikino ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų