Vitorijos „Baskonia“ (15-14) komanda, kuriai atstovauja Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis, Eurolygoje patyrė nesėkmę prieš turnyrinės lentelės kaimynus.

Ispanijos ekipa svečiuose 79:93 (23:29, 22:20, 20:23, 14:21) nusileido dėl vietos atkrintamosiose varžybose taip pat kovojantiems Tel Avivo „Maccabi“ (16-13) krepšininkams, kurie pasiekė trečią pergalę iš eilės ir ketvirtą per pastaruosius penkis susitikimus turnyre.

Baskams tai buvo antrasis pralaimėjimas iš eilės.

T.Sedekerskis dėl patirtos traumos nerungtyniavo , o R.Giedraitis per 37 minutes pelnė 18 taškų (4/8 dvit., 2/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 7 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, išvengė klaidų, 2 sykius pats prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.

Atstumas tarp komandų didėti ėmė antrajame kėlinyje, kuomet aikštės šeimininkai pirmą kartą rungtynėse susikrovė dviženklį pranašumą (29:43).

Vis dėlto, iki didžiosios pertraukos svečiai praktiškai visiškai sugebėjo nurėžti deficitą ir priartėjo iki vos 2 taškų (45:47).

Trečiajame kėlinyje Vitorijos ekipa ėmė visiškai dominuoti ir spurtavo 15-0 bei šovė į priekį (60:49).

Tokios atkarpos varžovai neišsigando ir čia pat atsakė atkarpa 14-0, kuri leido persverti rezultatą (60:63).

Lemiamo ketvirčio pradžioje Tel Avivo ekipa ir vėl džiaugėsi dviženkliu skirtumu (65:76), o šis netrukus išaugo ir iki 15 taškų (71:86).

Vėliau baskams atsitiesti jau nepavyko ir teko pripažinti oponentų pergalę – 79:93.

Pralaimėjusiems tragiškai metė tritaškius. Tikslą pasiekė vos 16 proc. tolimų metimų (5/32).

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 18 (4/8 dvit., 2/6 trit., 4/4 baud., 7 atk. kam.), Dariusas Thompsonas 17 (7 rez. perd.), Maikas Kotsaras (9 atk. kam.) ir Daultonas Hommesas (4 per. kam.) po 12, Markusas Howardas 10 (1/8 trit.).

„Maccabi“: Wade‘as Baldwinas 24 (6/10 dvit., 2/8 trit., 6/7 baud., 7 atk. kam., 8 rez. perd., 31 n. b.), Lorenzo Brownas 17 (5 kld.), Joshas Nebo 15 (14 atk. kam.), Johnas Dibartolomeo ir Bonzie Colsonas (9 atk. kam.) po 11.