naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vos prieš keletą dienų skelbta, kad Ispanijos „La Liga“ pirmenybės sulaukė neįtikėtinos 2.7 mlrd. eurų paskolos, kuri turėjo padėti „Barcelonai“ užregistruoti naują Lionelio Messi kontraktą.

Vos prieš keletą dienų skelbta, kad Ispanijos „La Liga“ pirmenybės sulaukė neįtikėtinos 2.7 mlrd. eurų paskolos, kuri turėjo padėti „Barcelonai“ užregistruoti naują Lionelio Messi kontraktą.

REKLAMA

Visgi, velnias slypėjo detalėse. Didelę pinigų injekciją Ispanijos aukščiausiai futbolo lygai skirti sutikusi „CVC Capital Partners“ taip pat norėjo gauti 10 proc. akcijų. Šiai kompanijai pagal dabartinį susitarimą atitektų 10 proc. pajamų iš ateities „La Ligos“ transliacijų pardavimų. Kai kurie kuklesni „La Ligos“ klubai šitam projektui neprieštartavo, tačiau „Barcelona“ ir „Real“ nenorėjo, kad rinkoje atsirastų dar vienas žaidėjas, su kuriuo ateityje reikėtų ieškoti bendrų sprendimų ir dalintis pajamomis.

„Real“ klubą tokia „La Ligos“ savivalė taip įsiutino, kad ekipos direktorių taryba vienbalsiai sutiko kreiptis į teismą, todėl taško šioje istorijoje artimiausiu metu dar nebus.

REKLAMA

Jei „Real“ finansinė padėtis dar nėra tokia tragiška, tai „Barcelonai“ minėtos pinigų injekcijos reikėjo kaip oro, tačiau ekipos vadovai nenorėjo dalintis įtakos Ispanijos futbole su nauja „CVC Capital Partners“ kompanija.

REKLAMA

Jų užsispyrimas galiausiai reiškė, kad „Barcelona“ nebeturėjo šansų išlaikyti L.Messi. BBC teigimu, L.Messi pasijautė išduotas „Barcelonos“ vadovų. Šie jam visą vasarą kantriai kartojo, kad sutvarkys visas problemas ir kad argentinietis galės likti klube. L.Messi netgi sutiko 50 proc. susimažinti algą.

Tai buvo didžiausias įmanomas kontrakto sumažinimas, kuris buvo galimas, nepažeidus įstatymų. L.Messi visa tai tenkino, nes jis tiesiog norėjo likti Barselonoje, tačiau „Barcelona“ toliau klimpo į skolas ir L.Messi nebeturėjo kur dėtis, kaip tik palikti klubą. Krachas Barselonoje su L.Messi pasitraukimu nesibaigė.

REKLAMA

Komandos išlaidos vis dar viršija „La Ligos“ nustatytą ribą. Pranešama, kad iš visų likusių „Barcelonos“ žaidėjų vienintelis Gerardas Pique savanoriškai sutiko susimažinti atlyginimą, kad klubas nepažeistų taisyklių. Problema ta, kad vieno žmogaus pastangų čia tikrai neužteks, tačiau kiti brangūs futbolininkai kol kas nesiruošia susimažinti algų.

AS skelbia, kad „Barcelona“ jau penktadienį turi pateikti paraišką naujajam sezonui. Jie iki šiol nesugebėjo užregistruoti keturių naujų savo pirkinių – Sergio Aguero, Memphio Depay‘aus, Erico Garcios ir Emersono. Jei situacija nepagerės, „Barcelonai“ sezoną teks pradėti be jų.

Tiesa, S.Aguero ekipai šiaip ar taip negalės padėti bent 10 savaičių dėl traumos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų