Italijos „Serie A“ lygoje tęsiasi įtempta kova dėl čempionų titulo, o pergales šventė abi Milano ekipos.

„Inter“ klubas išvykoje 2:1 įveikė „Udinese“ futbolininkus.

Ivanas Perišičius 12-ąją minutę išvedė „Inter“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0, o Lautaro Martinezas 39-ąją minutę nerealizavo vienuolikos metrų baudinio, tačiau antruoju bandymu nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino svečių ekipos pranašumą.

Ignacio Pussetto 72-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje sušvelnino rezultatą 1:2.

Kitose rungtynėse „AC Milan“ namie 1:0 palaužė „Fiorentina“. Vienintelį ir pergalingą įvartį 82-ąją minutę pelnė Rafaelis Leao.

Likus sužaisti tris turus „AC Milan“ išlieka lyderiu su 77 taškais, „Inter“ turi dviem mažiau ir žengia antri.