Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos krepšinio teisėjų asociacijos (LKTA) prezidentas Kęstutis Pilipauskas mūru stojo už Šarūno Jasikevičiaus pliekiamus arbitrus. Legendinis Lietuvos teisėjas pabandė atremti stratego paleistas strėles.

Lietuvos krepšinio teisėjų asociacijos (LKTA) prezidentas Kęstutis Pilipauskas mūru stojo už Šarūno Jasikevičiaus pliekiamus arbitrus. Legendinis Lietuvos teisėjas pabandė atremti stratego paleistas strėles.

REKLAMA
REKLAMA

Po pusfinalio serijos – Šaro kritika teisėjams

Kauno „Žalgiris“ užtikrintai žengė į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalą, pusfinalio serijoje prieš Panevėžio „Lietkabelį“ triumfavęs 3:0.

Kauniečiai trejas rungtynes laimėjo vidutiniškai 19 taškų skirtumu.

Vis dėlto trečiojo mačo pabaigoje teisėjai už dvi technines pražangas iš aikštės išvijo vyriausiąjį komandos trenerį Š. Jasikevičių.

REKLAMA
REKLAMA

„Man nepatiko teisėjavimas visos serijos metu. Eilinį kartą buvo užpultas mūsų jaunas žaidėjas. Aiški pražanga, o po to raminamas mūsų suoliukas, kai varžovų krepšininkas absoliučiai provokavo sirgalius. Mano išvarymas tikrai nebuvo klaida, to nusipelniau, – po rungtynių kalbėjo Š. Jasikevičius. – Pakartosiu, ką sakė Klaipėdos „Neptūno“ treneris Kazys Maksvytis – daug šnekėti negaliu, bet vyksta įdomūs dalykai. Su didžiule nuostaba stebime tai, kas deda kitoje pusfinalio serijoje.“

Š. Jasikevičius kirto ir LKL televizijos rubrikai „Teisėjo švilpukas“, kurioje lyga kaskart pateikia vaizdo medžiagą bei vertina ir paaiškina diskusijų sukėlusius arbitrų sprendimus.

„Net po pakartojimo tikrai nesutinku su dviem Vasilije Micičiaus pražangos. Viename epizode Vaidas Čepukaitis aiškiai iškiša koją. Kitame – šimtaprocentinė Kšištofo Lavrinovičiaus pražanga puolant“, – mano Šaras.

REKLAMA
REKLAMA

Šaro mintis vadina „bendro pobūdžio pasakymais“

K. Pilipauskas „Žalgirio“ stratego kritikos per daug nesureikšmina.

„Ką šiuo atveju galima komentuoti? Esame linkę kalbėti apie konkrečius dalykus, o čia – bendro pobūdžio pasakymai, – vertino LKTA vadovas. – Negaliu kalbėti už LKL teisėjų direktorių Algimantą Pavilonį, bet bent jau į mane pastaruoju metu iš „Žalgirio“ niekas nesikreipė. Nemanau, kad seriją laimėjus 3:0, kažkas turėtų kliūti. Tai labiau – emocijos.“

K. Pilipauskui teisėjų darbas LKL pusfinalio serijose abejonių nekelia: „Galbūt su Š. Jasikevičiumi žiūrime skirtingomis akimis. Mes žvelgiame per teisėjų prizmę. Nežinau, ką Šarūnas turėjo omenyje, čia jau jo reikėtų klausti.“

Pašnekovas ir A. Pavilonis – Šaro minėtos rubrikos „Teisėjo švilpukas“ ekspertai.

Portalas tv3.lt K. Pilipauskui priminė „Žalgirio“ trenerio mintis dėl V. Micičiaus pražangų.

REKLAMA
REKLAMA

„Ką dabar daryti? Mums gal irgi kai kurie keitimai atrodo abejotini. Pateikiame epizodus ir motyvuojame, kodėl taip manome. Jei kažkas pasako, kad yra ne taip, vadinasi, turime skirtingas nuomones. Ką daugiau diskutuoti? Aikštėje sprendžia teisėjai“, – reziumavo K. Pilipauskas.

Šarui gresia sankcijos?

Ar į LKL finalą patekusio Š. Jasikevičiaus mintis galima laikyti arbitrų spaudimu prieš seriją dėl titulo?

„O kaip jums atrodo? Galima ar ne? Nemanau, kad teisėjus įmanoma paveikti. Jie – patyrę, sugeba kokybiškai dirbti. Panašūs pasisakymai jokio neigiamo poveikio nepadarys“, – įsitikinęs K. Pilipauskas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų