Portugalijos rinktinė UEFA Tautų A lygos antros grupės rungtynėse net 4:0 sutriuškino Čekijos futbolininkus.

C.Ronaldo susidūrė su Čekijos rinktinės vartininku Tomašu Vacliku, tačiau šis epizodas nelaimingai baigėsi tik C.Ronaldo. T.Vaclikas bandė rankomis atmušti kamuolį toliau vartų, tačiau alkūne smūgiavo portugalui. Iš 37-erių metų futbolininko nosies prapliupo kraujas, jis atrodė apsvaigęs ir sėdėjo ant vejos, o komandos draugai tikrino C.Ronaldo sveikatą.

Prieš atliekant smegenų sukrėtimo testą, medikų komanda tvarstė C.Ronaldo žaizdą. Vėliau jie nusivedė žaidėją į užribį, jog nuvalytų likusį kraują, o žaidėjas pasikeistų aprangą. Nelaimė įvyko 12-ą susitikimo minutę, tačiau sutvarsčius žaidėją, jis galėjo tęsti rungtynes.

Diogo Dalotas 33-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Portugalijos rinktinę į priekį šiame susitikime 1:0.

Bruno Fernandesas 45+2 minutę puikiu smūgiu padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Patrikas Schickas pirmojo kėlinio pabaigoje nerealizavo teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

D.Dalotas 52-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir rungtynių rezultatas jau tapo triuškinamas 3:0.

Diogo Jota 82-ąją minutę standartinės situacijos metu pasižymėjo smūgiu galva – Portugalija iškovojo pergalę rezultatu 4:0.

Tuo tarpu kitame susitikime Ispanijos rinktinė 1:2 turėjo pripažinti Šveicarijos futbolininkų pranašumą.

Manuelis Akanji 21-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė Šveicarijos rinktinę šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Jordi Alba 55-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1.

Breelas Embolo 58-ąją minutę puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus ir vėl persvėrė rezultatą Šveicarijos rinktinės naudai 2:1.

Portugalijos rinktinė po penkerių sužaistų rungtynių turi surinkusi 10 taškų ir rikiuojasi grupės viršūnėje. Ispanija su 8 taškais žengia antra, Šveicarija su 6 taškais – trečia, o Čekija su 4 taškais – paskutinė, ketvirta.