Eurolygos ketvirtfinalio trečiosiose rungtynėse Vitorijos „Tau Ceramica“ ekipa namuose 69:62 (16:11, 13:9, 17:17, 23:25) nugalėjo Barselonos „Regal Barcelona“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2:1.

„Regal Barcelona“ dėl traumos negalėjo padėti lyderis Juanas Carlosas Navarro.

Pirmajame kėlinuke vyko kova „taškas į tašką“. Šiek tiek sėkmingiau sužaidę ketvirčiu pabaigą pirmavo aikštelės šeimininkai – 16:11.

Antrajame kėlinuke abi komandos įklimpo viena kitos gynyboje. Toks rungtynių scenarijus buvo palankesnis „Tau Ceramica“ krepšininkams, kurie dar šiek tiek padidino savo persvarą ir įpusėjus rungtynėms pirmavo – 29:20.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Ir toliau iniciatyva ir pranašumas buvo Vitorijos klubo pusėje. Tiesa, aikštės šeimininkams nepavyko dar labiau atitrūkti ir po trisdešimties žaidimo minučių komandas skyrė tie patys 9 taškai – 46:37.

Paskutiniajame ketvirtyje „Tau Ceramica“ krepšininkai ir toliau užtikrintai pirmavo, tačiau svečiai nebuvo linkę anksčiau laiko sudėti ginklų ir likus žaisti 40 sekundžių sugebėjo priartėti iki – 62:65. Tai buvo viskas ką „Regal Barcelona“ krepšininkams pavyko nuveikti šiose rungtynėse. Pražangomis stabdyti I.Rakočevičius ir P.Mickealas tiksliai realizavo baudos metimus, taip užtikrindami „Tau Cercamica“ pergalę.

„Tau Ceramica“: Igoris Rakočevičius 15, Tiago Splitteris 13, Pete‘as Mickealas 11 (9 atk. kam.), Mirza Teletovičius 10.

„Regal Barcelona“: Jaka Lakovičius 20, Davidas Andersenas 9.