Tamsioji sporto dalis – oponentei norėjo sugirdyti dopingo

Karjerą jau baigusi tituluota 22-ejų gimnastė Aleksandra Soldatova, kalbėdama su „R-Sport“, pareiškė, kad viena iš varžovių norėjo jai sugirdyti dopingo.

„Tai nutiko, kai buvome labai jaunos. 2014 m. ruošiausi debiutui pasaulio čempionate, kai viena iš varžovių norėjo sugirdyti man dopingo, duodama draudžiamą preparatą. Vardų dabar neviešinsiu, tik galiu pasakyti, kad apie tokius jos planus man papasakojo kita tų laikų mano varžovė.

Nežinau, kokiu tiksliai būdu ji norėjo man sugirdyti dopingo, bet svarbiausia, kad buvau įspėta ir galėjau nuo to apsisaugoti. Įprastai gimnastės prieš varžoves nesiima tokių „nešvarių“ darbų, mes neplėšome vienas kitos triko, nelaužome kaspinų lazdelių ir pan. Gimnastikos treniruotės būna tokios sunkios ir intensyvios, kad mes būname fiziškai ir emociškai išsekusios, todėl tiesiog palaikome vienos kitas“, – sakė A.Soldatova.

Rusė dar svajojo sudalyvauti Tokijo olimpiadoje, bet dėl problemų su bulimija nusprendė baigti karjerą būdama 22-ejų.

Sportininkė patikino, kad nebegalėjo toliau alinti savo organizmo dėl sporto. A.Soldatova per karjerą pasaulio čempionatuose laimėjo 4 aukso, 3 sidabro ir 1 bronzos medalius. Europos čempionatuose ji pridėjo 3 aukso ir 4 sidabro apdovanojimus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų