„Superlyga“ byra: trys klubai traukiasi, vyks pasitarimas dėl išformavimo papildyta 23.53 val., „Man City“ oficialiai palieka projektą

 Vos prieš kelias dienas viešai buvo pranešta apie 12 klubų kuriamą „Superlygą, tačiau jau antradienio vakarą tai gali subyrėti.

BBC praneša, kad Londono „Chelsea“ šiuo metu ruošia dokumentus ir nori pasitraukti iš „Superlygos“, tuo tarpu „The Sun“ ir BBC praneša, kad „Manchester City“ tai jau padarė.

Šiandien „Manchester City“ strategas Pepas Guardiola sakė, kad siūloma „Superlyga“ yra „ne sportas“.

„Tai nėra sportas, kai tu neturi jokio ryšio tarp pastangų ir sėkmės. Tai ne sportas, jeigu nesvarbu, kad tu pralaimėsi. Daug kartų sakiau, noriu geriausių įmanomų varžybų. Neteisinga, jeigu komandos kovoje dėl pirmų vietų ir negali būti kvalifikuotos“, – sakė P.Guardiola.

Taip pat atskriejo pranešimai ir iš Ispanijos bei skelbiama, kad Madrido „Atletico“ padarė tą patį ir taip pat pasitraukė iš 4,6 mlrd. svarų „Superlygos“ projekto, o „Barcelona“ nedalyvaus „Superlygoje“, jeigu to nepatvirtins valdybos nariai.

Pranešama, kad „Barcelonos“ ir „Superlygos“ sutartis nenurodo jokios baudos, jeigu klubas pasitrauks iš šio projekto.

„Talk Sport“ praneša, kad 12 „Superlygos“ įkūrėjų surengs skubų susitikimą, kur kalbėsis apie lygos išformavimą.

„The Athletic“ pranešė, kad „Manchester United“ kol kas nepriėmė jokių sprendimų dėl pasitraukimo.

Papildyta 22.37 val.: Atskriejus pranešimams, kad iš „Superlygos“ traukiasi „Manchester City“, Chelsea“, „Atletico“ ir „Barcelona“, buvo pranešta, kad iš savo pareigų trauksis „Manchester United“ vykdomojo pirmininko pavaduotojas Edas Woodwardas, o iš Turino „Juventus“ prezidento pareigų turėtų pasitraukti Andrea Agnelli.

Tiesa, taip pat atskriejo pranešimas iš Italijos, kuriuo sakoma, kad A.Agnelli pasitraukimas dar nėra patvirtintas.

REKLAMA

„Talk Sport“ praneša, kad E.Woodwardas iš savo pareigų oficialiai pasitrauks 2021 m. pabaigoje. E.Woodwardas su „Man United“ siejamas nuo 2005 m., kai jis buvo kaip patarėjas, padėjęs Joeliui Glazeriui įsigyti klubą.

Skelbiama, kad su E.Woodwardu nebuvo konsultuotasi dėl dalyvavimo „Superlygoje“, kurios pirmininnko pavaduotoju turėjo būti „Man United“ savininkas J.Glazeris.

2012 m. E.Woodwardas buvo paskirtas vykdomuoju vicepirmininku ir ne tik prižiūrėjo daugybę brangių sutarčių, tačiau sulaukė ir daug kritikos, kad nesugebėjo pagerinti komandos po Sero Alexo Fergusono epochos.

„Superlyga“ – naujas Europos futbolo grandų projektas. „Manchester United“, „Manchester City“, „Chelsea“, „Arsenal“, „Liverpool“, „Tottenham Hotspur“, „Real“, „Barcelona“, „Atletico“, „Juventus“, „Inter“ ir „AC Milan“ – dvylika klubų, kurie paskelbė įkuriantys naują turnyrą.

Papildyta 22.40 val.: Daugelis sirgalių protestuoja prieš tokį klubų sprendimą ir net ketina nusisukti nuo mylimos komandos, tuo tarpu „Chelsea“ sirgaliai surengė grandiozinį protestą prie „Stamford Bridge“ stadiono, kuriame šiandien „Chelsea“ turi žaisti prieš „Brighton ekipą.

Pasirodė pranešimai, kad „Chelsea“ legenda Petras Čechas buvo pastebėtas prie sirgalių bei bandė juos nuraminti ir prašė praleisti komandos autobusą. Galiausiai pats P.Čechas grįžo į stadioną.

Prieš rungtynes su „Brighton“ (vyksta antradienį nuo 22 val.) vykusi konferencija su „Chelsea“ treneriu Thomasu Tucheliu buvo nutraukta, nes joje dominavo klausimai apie „Superlygą“. „Suprantu, kad norite daugiau atsakymų iš „Chelsea“. Suprantu kiekvieną argumentą, tačiau turite suprasti, kad aš nesu tas, kuris gali atsakyti į šiuos klausimus. Aš nesu valdyboje ir nepriimu šių sprendimų. Aš treniruoju komandą, kad pasiekčiau rezultatus aikštelėje“.

REKLAMA

Papildyta 23.53 val.: „Manchester City“ išplatino oficialų pranešimą, kuriame teigiama, kad klubas traukiasi iš „Superlygos“ projekto gretų.

Jie neslepė ambicijų prisivilioti dar tris klubus, kurie kol kas kritikuoja „Superlygos“ idėją – PSG, „Bayern“ ir „Borussia“.

Šie 15 klubų turėjo būti steigėjais ir turėti nuolatinę vietą turnyre, o dar penkios komandos galėtų patekti atrankos būdu.

Šios idėjos iniciatorius Madrido „Real“ prezidentas Florentino Perezą. Šį turnyrą pasmerkė ne viena gerai futbole žinoma persona, aistruoliai taip pat neliko patenkinti.


Rašyti komentarą...
Z
ZAP
2021-04-21 21:52:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų