Pergalių serijos iki penkių Eurolygoje nepavyko pratęsti Maskvos CSKA (4/2) krepšininkams, kurių gretose rungtyniauja Marius Grigonis.

Maskviečiai šį kartą išvykoje po atkaklaus mūšio 68:70 (13:26, 17:13, 26:14, 12:17) nusileido Vilerbano ASVEL (4/2) komandai, kuri nutraukė savo dviejų nesėkmių atkarpą.

M.Grigonis dėl traumos dar vis nerungtyniavo ir praleido jau penktas Eurolygos rungtynes.

Svečiai sunkiai įsivažiavo ir prancūzai susitikimą pradėjo spurtu 7:0. Po šalto dušo greitai atsigauti nepavyko, tad dar vieną sėkmingą atkarpą (9:0) surengę šeimininkai pirmavo jau 18 taškų skirtumu pirmajame kėlinyje (5:23).

Situaciją Rusijos klubas sugebėjo stabilizuoti antrajame ketvirtyje. Skirtumas jau nebeaugo, o ėmė mažėti. Svečiams pavyko sumažinti deficitą iki 5 taškų (24:29).

Galiausiai po didžiosios pertraukos pirmą kartą rungtynėse CSKA krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai (50:49), o netrukus skirtumas išaugo iki 5 (56:51).

Intriga rungtynėse išsilaikė iki paskutinių sekundžių. Likus žaisti 12 sekundžių, dvitaškį pataikęs Elie Okobo didino šeimininkų persvarą iki 3 taškų (67:70).

Willas Clyburnas netrukus stojo prie baudų metimo linijos, realizavo pirmąją ir prametė antrąją. Visgi, pastarasis ir atkovojo kamuolį po savo metimo ir mėgino išplėšti pergalę tritaškiu, tačiau krepšininko šūvis tikslo nepasiekė.

CSKA: Danielis Hackettas 16 (5/9 dvit., 2/4 trit., 0/2 baud.), Johannesas Voigtmannas 13, Aleksejus Švedas 10 (5 rez. perd.), Iffe Lundbergas ir Joelas Bolomboyus po 8, Willas Clyburnas 5 (9 atk. kam.).

ASVEL: Elie Okobo 14 (7/11 dvit., 0/3 trit.), Youssoupha Fallas 12 (10 atk. kam.), Davidas Lighty 10, Chrisas Jonesas 9, Matthew Strazelis 6, Charlesas Kahudi ir Williamas Howardas (7 atk. kam.) po 5.