Sunkiai emocijas tramdžiusi Sandra Jablonskytė: „Viskas baigėsi per mano žioplumą“

Sandrai Jablonskytei Tokijo olimpinės žaidynėse truko dvi kovas. Dziudo varžybose ji įveikė kroatę, bet greitai krito prieš tituluotą prancūzę. Po kovos mūsiškė sunkiai tramdė ašaras.

„Pralošti nelabai mėgstu, todėl emocijos liejasi. Galiu verkti laimėjusi, galiu pralošusi. Labai stengiuosi laikytis dabar“, – pripažino ji.

Lietuvė tokia buvo ne viena – į pralaimėjimus jautriai reagavo dauguma moterų ir duoti interviu visoms buvo sudėtinga.

S. Jablonskytė varžėsi svorio kategorijoje per 78 kg. Žaidynėse ji debiutavo akistata su kroate Ivana Maranič.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. S. Jablonskytės pasirodymas Tokijo žaidynėse

Aštuntfinalyje laukė kova su 2018 ir 2020 m. Europos čempione, šių metų „World Masters“ varžybų nugalėtoja prancūze Romane Dicko. Ji pasaulio reitinge yra šešta ir savo pranašumą įrodė greitai.

„Esu su ja kovojusi ne kartą – žiauriai nepalanki, nepatogi, labai gerai pažįsta mane. Buvau išprovokuota iš pirmos atakos. Nesitikėjau, kad viskas baigsis taip, buvo nusiteikimas geras, nebuvo daug jaudulio. Pirma kova taip pat gerai prasidėjo, bet yra kaip yra.

Kai kova baigiasi taip greitai yra apmaudu. Viskas baigėsi per mano žioplumą, nereikėjo skubėti eiti į artimą kovą. Bet tą supranti nulipusi nuo tatamio“, – po kovos su prancūze sakė J. Jablonskytė.

Sportininkė teigė, kad šios žaidynės ją daug ko išmokė ir sustoti ties čia ji neketina.

„Negaliu pasakyti, kaip bus toliau, bet noras sportuoti niekur nedingsta. Nesu visko pasiekusi, ko noriu. Žaidynės daug ko pamokė apie visą sportą, ne tik apie dziudo. Pasimokai iš kitų sportininkų, kartu pergyveni ir išgyveni. Labai daug emocijų dabar, negaliu net minčių sudėlioti, kad kažką pasakyčiau rišliai“, – kalbėjo ji.

Olimpietė taip pat pasidžiaugė, kad Lietuvos sportininkai, kurie dar nėra iškovoję nė vieno medalio, itin palaiko vienas kitą.

„Mes žmonės savanaudžiai, kaip bežiūrėsi, todėl žiūri į savo rezultatus, bet matau, kaip visa Lietuvos komanda nuoširdžiai serga vieni už kitą. Tai pamoko, kad yra kažkas daugiau nei savo rezultatas. Lietuvos rezultatas mums reiškia labai daug. Manau, kad šios žaidynės daug ko išmokė.

Tai buvo maloni, kažkiek gal nemaloni, bet gera patirtis“, – interviu baigė S. Jablonskytė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų