Indianos „Pacers“ (18/32) aukštaūgis Domantas Sabonis sugrįžo į rikiuotę, o jo atstovaujama komanda pasiekė pergalę NBA lygoje.

Trijų nesėkmių atkarpą nutraukusi Indianos ekipa šį kartą svečiuose po pratęsimo 113:110 (29:30, 22:24, 22:26, 27:20, 13:10) nukovė Oklahomos „Thunder“ (14/34) krepšininkus.

Po traumos sugrįžęs D.Sabonis iškart pasižymėjo trigubu dubliu. Aukštaūgis per 43 minutes ir 39 sekundes pelnė 24 taškus (9/14 dvit., 0/2 trit., 6/9 baud.), atkovojo 18 atšokusių, perėmė 2 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, blokavo 2 metimus, padarė 5 klaidas ir 3 sykius prasižengė.

Skirtumas tarp komandų ženkliai keitėsi po didžiosios pertraukos. Aikštės šeimininkai trečią kėlinį pradėjo atkarpa 18-3, kas leido atsiplėšti net 16 taškų (54:70).

Vis dėlto, svečiai baltos vėliavos kelti neketino ir dar prieš lemiamą kėlinį ėmė tirpdyti deficitą (70:74).

Likus pusantros minutės ketvirtajame kėlinyje, „Pacers“ kailį gelbėjo dvitaškį pataikęs Justinas Holiday (98:100).

Jeremy Lambas turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau prametė ir baudų metimus, ir dvitaškį vėliau, o tai išsprendė kamuolį sugriebęs D.Sabonis, po kurio metimo rezultatas tapo lygus (100:100).

Carisas LeVertas galėjo padėti tašką mače, visgi tritaškis paskutinę sekundę tikslus nebuvo.

Pratęsimo pradžioje į priekį šovė Oklahomos klubas (102:108). Tuomet J.Lambas pelnė penkis taškus be atsako ir taisė svečių situaciją, o rezultatą persvėrė dvitaškį pataikęs J.Holiday, kai liko žaisti 41 sekundę (111:110).

Tas pats J.Holiday vėliau sumetė baudų metimus. Svečiai čia pat rinkosi pražangų taktiką ir nerizikavę dar vienu pratęsimu siuntė Mike‘as Muscalą prie baudų metimo linijos, šis prametė abu kartus ir pergalė atiteko Indianos ekipai – 113:110.

„Pacers“: Domantas Sabonis 24 (9/14 dvit., 0/2 trit., 6/9 baud., 18 atk. kam., 10 rez. perd., 5 kld.), Justinas Holiday 22, Jeremy Lambas 14, Carisas LeVertas (3/19 met., 7 atk. kam.) ir Oshae Brissettas (7 atk. kam.) po 10.

„Thunder“: Luguentzas Dortas 27 (7/17 dvit., 3/9 trit., 4/4 baud., 8 atk. kam.), Joshas Gidey 15 (10 atk. kam.), Dariusas Bazley 14, Shai Gilgeousas-Alexanderis ir Ty Jerome‘as po 10, Tre Mannas 9.