2024 metų „TOPsport A lygos“ sezone Marijampolės „Sūduva“ antrą kartą atėmė taškus iš Vilniaus „Žalgirio“. 11-ajame ture marijampoliečiai namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0).

Pirmasis kėlinys buvo lėtas ir klampus. „Žalgiris“ pasižymėjo pora Liviu Antalio tolimų smūgių, kitoje aikštės pusėje pavojingai iš toli atakavo Steve‘as Lawsonas, o Lino Zingerto spirtą kamuolį sugavo Arpadas Tordai‘us.

Netrukus po pertraukos „Sūduva“ pasižymėjo pirma. 51-ąją minutę Dariušas Stankevičius pakėlė kampinį, kurio metu Ivanas Zotko galva pasiuntė kamuolį į vartus. Deja, kiek D. Stankevičius patyrė traumą ir buvo pakeistas.

„Žalgiris“ atliko keitimus, aktyvus buvo Arminas Hodžičius, tačiau svečiai atstatė pusiausvyrą taip pat standartinės padėties metu, kai 77-ąją kamuolį iš toli į vartų tinklą nukreipė Joelis Bopesu. Kairiojo krašto gynėjui tai buvo ketvirtasis įvartis šiame sezone.

Per likusį laiką aktyvesni buvo žalgiriečiai, tiesa, sukurti itin pavojingų epizodų ir pratęsti pergalių serijos iki septynių nepavyko.

Sostinės klubas su 26 taškais užtikrintai pirmauja turnyro lentelėje, marijampoliečiai turi 13 taškų bei žengia šešti.