Į antrąjį D grupės, kurioje varžosi ir Lietuvos rinktinė, sekmadienį stojo Juodkalnijos (2/0) ir Egipto (0/2) krepšininkai. Reikalų su egiptiečiais turėjusi Juodkalnija visgi nukalė pergalę rezultatu 89:74.

Nors rungtynės sėkmingiau atidarė Juodkalnijos rinktinė (17:7), tačiau egiptiečiai taip greitai rankų nuleisti nesiruošė. Likus minutei iki pirmojo ketvirčio pabaigos Egipto rinktinė buvo priartėjusi per 6 taškus, bet kėlinį užbaigė su dviženkliu atsilikimu (27:17).

Antrajame kėlinyje situacija išliko panaši, o vėliau Juodkalnija pradėjo krautis vis didesnę persvarą. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo su 14 taškų skirtumu (51:37).

Trečiojo kėlinio pradžioje juodkalniečiai susikrovė 19 taškų pranašumą (62:43) ir atrodė, kad lengvai nužygiuos į pergalę, tačiau Egiptas nepasidavė: atsakė atkarpa 13:6 ir po taiklios baudos ketvirčio pabaigoje sumažino skirtumą iki 12 taškų bei kabinosi į mačą (56:68).

Visgi juodkalniečiai pergalės iš rankų nepaleido: atsakė spurtu 13:8 ir po Nemanja Radovičiaus dvitaškio likus 6 minutėms įgijo 17 taškų persvarą (81:64).

Juodkalnijos rinktinė: Nikola Vučevičius 16 (7/9 dvit., 7 atk. kam.), Nikola Ivanovičius 15, Kendrickas Perry 11 (7 rez. perd.), Vladimiras Mihailovičius 10, Dino Radoncičius 10 (7 atk. kam.), Nemanja Radovičius 8, Bojanas Dubljevičius 6 (4 atk. kam.).

Egipto rinktinė: Ehabas Aminas 26 (4/11 trit.), Patrickas Gardneras 13 (8 atk. kam.), Anas Mahmoudas 13 (6/8 dvit., 7 atk. kam.), Amiras El Gendy 7 (4 rez. perd.), Khaledas Abdelgawadas 5, Youssefas Aboushousha 4 (4 atk. kam.), Omaras Husseinas 4.

D grupėje be šių dviejų rinktinių kovoja ir Meksika bei Lietuva, kurios susitiks šiandien, 15.30 val. Tiesiogiai mačą transliuos TV3 televizija ir naujienų portalas tv3.lt.