Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau veikia naujas sporto tinklalapis, skirtas ledo rituliui, tiksliau, vienam jo klubui – „Hockey Punks“. Nieko apie jį nežinančius skubame informuoti: „Hockey Punks“ – tai daugiausia iš Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždžių ir žvaigždučių suburta ledo ritulio komanda, kuri, nors ir nėra profesionali, bet dalyvauja Ledo ritulio lygos turnyre.

REKLAMA

Ekipai atstovauja tokie visai Lietuvai gerai žinomi atlikėjai kaip Svaras, Pushaz, DJ Mamania ar Maksas iš „Biplan“ grupės, sporto žurnalistas Nerijus Kesminas, MTV laidų vedėja Ugnė Skonsmanaitė, aktorius Ramūnas Rudokas, renginių vedėjas  Marius Šmitas ir daug daug kitų.

Be to, ne ką mažiau garsūs ir „Hockey Punks“ treneriai. Prie komandos vairo stovi trys Lietuvos ledo ritulio rinktinės žaidėjai: Martynas Šlikas, Mindaugas Kieras ir Šarūnas Kuliešius.

REKLAMA
REKLAMA

Taigi „Hockey Punks“ sudėtis atrodo tikrai grėsmingai.

Kaip portalui „Balsas.lt“ teigė vienas iš šio klubo įkūrėjų ir trenerių Lietuvos rinktinės kapitonas Martynas Šlikas, „Hockey Punks“ komandai šiuo metu jau priklauso apie 50 žaidėjų, o įdomiausia yra tai, kad iš jų tik vienas yra žaidęs ledo ritulį anksčiau, visi kiti – absoliutūs mėgėjai.

Pačiame hockeypunks.lt puslapyje, kuriame rasite ir videoreportažų, ir nuotraukų, ir visą kitą norimą informaciją apie klubą, „Hockey Punks“ pristatoma taip:

„Trys bepročiai Martynas, Mindaugas ir Šarūnas sugalvojo, kad ledo ritulys yra vertas tavo dėmesio, ne mažiau nei krepšinis ar futbolas.

Patys išgyvenę viską, kas gero nutiko Lietuvos ledo rituliui, žaisdami jį rinktinėje, nusprendė, kad pasaulyje žiauriai populiarus sportas turi būti ryškus ir pas mus.

Pirmoji jų iniciatyva - klubas drąsiu pavadinimu „Hockey Punks“. Dabar jis mėgėjiškas ir juo jau serga daug matytų veidų, tarp jų ir mergaitės. Kai rėmėjai išdrįs palaikyti ledo ritulį didesniu mastu, klubas taps profesionalus, tada - laikykis.

REKLAMA
REKLAMA

O kol kas tik vienas pažadas – ateik pamatyti „Hockey Punks“ gyvai ir patikėsi, kad ledo ritulys yra panašus į gerą veiksmo filmą.“

Taigi iš pradžių nuoširdžiai siūlome apsilankyti naujajame puslapyje ir ne tik jį įvertinti, bet, kas žino, gal net ir patiems užsikrėsti sunkiai pagydoma ledo ritulio liga: čia.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų