nerijus kesminas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nerijus kesminas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nerijus kesminas“.

Nuomonę apie IOC ir rusų situaciją išsakęs Kesminas įgėlė ir Gudzinevičiūtei: „Ji visada gins savo bosą“

Garsus sporto žurnalistas ir komentatorius Nerijus Kesminas išsakė savo nuomonę apie pastarųjų dienų įvykius ir Tarptautinio olimpinio komiteto (IOC) ketinimus sugrąžinti Rusijos ir Baltarusijos sportininkus į tarptautinę areną. Pastaruoju metu vis garsiau kalbama, kad IOC norėtų, kad minėtų valstybių sportininkai dalyvauti Paryžiaus žaidynėse, bet po neutralia vėliava.
2023-02-03

Po dar vienos nesėkmės Ivanauskas griežtai atkirto Kesminui: „Tegul rytoj atvažiuoja, aš su juo pasikalbėsiu“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė antradienio vakarą užbaigė UEFA tautų lygos rungtynių maratoną. Paskutiniame jo mače lietuviai išvykoje 0:2 nusileido Turkijos nacionalinei komandai. Dar net neprasidėjus rungtynėms futbolo komentatorius ir apžvalgininkas Nerijus Kesminas savo „Facebook“ paskyroje nepagailėjo karčios kritikos V. Ivanauskui. Savo įraše jis rašė: „Šįvakar Lietuvos futbolo rinktinė sužais paskutiniąsias rungtynes, kuriose jai vadovaus Valdas Ivanauskas.
2022-06-15

Ivanausko pabaigą rinktinėje prognozuojantis Kesminas: „Labai nustebsiu, jei bus kitaip“

Lietuvos futbolo rinktinė šiandien sužais dar vienerias UEFA Tautų lygos rungtynes C divizione. Prieš susitikimą su Turkiją garsus futbolo komentatorius ir žurnalistas Nerijus Kesminas pasidalino niūriomis įžvalgomis apie laukiantį mačą ir Valdo Ivanausko ateitį komandoje. Lietuva patyrė tris nesėkmės per pastarąsias dešmt dienų, o minėtiems turkams prieš savaitę Vilniuje pralaimėjo net 0:6. Antrasis komandų susitikimas šiandien Turkijoje prasidės 21.45 val. Letuvos laiku.
2022-06-14

Nerijus Kesminas kirto išsišokusiam Valdui Ivanauskui: „Nereikia mūsų gydyti“

Po vakarykščio Valdo Ivanausko pykčio priepuolio spaudos konferencijoje nuvilnijo nemenkas atgarsis. Lietuvos futbolininkai 0:4 neturėjo šansų prieš šveicarus, o nuomonę apie rinktinės trenerį parašė „TV3 Sport“ komentatorius Nerijus Kesminas. V. Ivanauskas po rungtynių buvo labai emocingas. Žurnalistams rašymo pamokų pasiūlęs treneris nenorėjo sutikti su pasiūlyta mintimi apie nesuvaldytas standartines padėtis. Plačiau apie spaudos konferenciją rasite ČIA.
2021-10-13

Nerijus Kesminas apie Lietuvos futbolo rinktinę didžiajame turnyre: „Nebemanau, kad sulauksiu“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė trečiadienį išvykoje net 0:5 nusileido Europos čempionei Italijai, kuri keturis įvarčius sumušė per pirmą mačo pusvalandį. Šis pralaimėjimas pratęsė „nulinį“ pasirodymą atrankoje į 2022 m. pasaulio čempionatą.
2021-09-09

Rinktinės pasirodymą įvertinęs Kesminas: „Vis dar manau, kad grupėje liksime paskutiniai“

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė Pasaulio čempionato atrankoje startavo dviem pralaimėjimais Šveicarijai ir Italijai. Nulis įvarčių ir trys praleisti prieš Europos futbolo elitą. Toks rezultatas nei stebina, nei džiugina, tačiau ar liūdina? Primename, kad rinktinė draugiškame mače prieš Kosovą pralaimėjo 0:4, o tada sekė nesėkmė Šveicarijoje 0:1 ir 0:2 Vilniuje prieš italus.
2021-04-01

Lietuvos futbolo metus aptaręs Kesminas – apie Pukelio anekdotą ir sunkią ateitį

TV3 Sport komentatorius Nerijus Kesminas savo „Facebook“ paskyroje apžvelgė praėjusius Lietuvos futbolo metus. Trimis segmentais išskirtuose N. Kesmino pamąstymuose daugiausiai kritikos susilaukė Lietuvos futbolo federacija. Pateikiame visas N. Kesmino mintis. Rinktinė Italija, Šveicarija, Šiaurės Airija, Bulgarija. Pandeminiai metai Lietuvos futbolui baigėsi rinktinei išsitraukus šias varžoves pasaulio čempionato atrankoje.
2020-12-15

Kesminas gyrė Lietuvos futbolo rinktinę, bet ragino neperspausti

Lietuvos futbolo rinktinė trečiadienio vakarą UEFA Tautų lygoje 0:0 sužaidė su Albaniją ir nepralaimėjo jau ketvirtose rungtynėse iš eilės. Futbolo komentatorius ir apžvalgininkas Nerijus Kesminas nepaisant pagyrų komandai ragino kartu ir išlikti ramiems, nepasiduoti euforijai. Anot jo, pagyrimų komanda nusipelno, bet didžiulio pokyčio bendrame žaidime nematyti.
2020-10-15

Kesminas apie Lietuvos futbolą valdančius žmones: „Esate moralinės kekšės“

Savaitgalį įvyko ganėtinai garsiai aptarti Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidento rinkimai, kuriuose triuškinančią pergalę šventė buvęs rinktinės žaidėjas Tomas Danilevičius, įveikęs Paulių Malžinską. Tokie rinkimų rezultatai nenustebino nė vieno, o dar prieš juos T. Danilevičių su pergale viešai sveikinęs sporto komentatorius Nerijus Kesminas po jų pasisakė itin griežtai. Tv3.lt pateikia visą N. Kesmino įrašą „Facebook“ paskyroje. „Maniau, kad yra blogai.
2020-08-03

Kesminas apie LFF prezidento rinkimus: sveikinu Danilevičių, bet ne futbolą

Šį šeštadienį, rugpjūčio 1 d., įvyks Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidento rinkimai. Kandidatai du – dabartinis prezidentas Tomas Danilevičius ir Vilniaus regiono futbolo sąjungos (VRFS) vadovas Paulius Malžinskas. Garsiai kalbama ir neabejojama – rinkimus triuškinančiai laimės T. Danilevičius, o ne LFF nuolat kritikuojantis ir futbolo valdymo revoliucijos Lietuvoje norintis P. Malžinskas.
2020-07-31
REKLAMA
REKLAMA

„Premier“ lyga grįžta: galimi netikėtumai, aiškus lyderis ir tuščios tribūnos

Po trijų mėnesių pertraukos sugrįžta Anglijos „Premier“ lyga. Žiūrovai bei patys žaidėjai su nekantrumu laukė sezono pratęsimo ir pagaliau tas laikas atėjo. 100 dienų. Būtent tiek dėl pasaulį užklupusios koronaviruso pandemijos „Premier“ lygos mačai buvo sustabdyti. Nors iš pradžių buvo abejonių, galbūt sezoną reikia visai atšaukti, tačiau nuspręsta sukurti planą sezono pratęsimui, kuris šiandien taps tikrove.
2020-06-17

Futbolas grįžta – griežti saugumo reikalavimai ir kaip bus pasirengę žaidėjai

Du mėnesiai. Praktiškai po tiek laiko gerbėjai vėl galės žiūrėti aukščiausio lygio futbolą. Pirmieji sezoną Europoje iš stipriausių lygų atnaujins vokiečiai, pirmosios ir antrosios „Bundesliga“ kovos startuos jau šeštadienį. Rungtynės, žinoma, vyks be žiūrovų. Stadione galės būti ne daugiau 300 žmonių. Tai yra žaidėjai, personalas, medikai, kai kurie žiniasklaidos atstovai ar stadiono darbuotojai, transliacijos komanda, teisėjai.
2020-05-15

„TV3 Sport“ podkastas: Kesmino komentatoriaus kelias ir linksmi nutikimai eteryje

Kol karantino metu įvairios sporto varžybos bei jų transliacijos nevyksta, kanalas „TV3 Sport“ savo podcaste kviečia pasikalbėti su įvairiausiais svečiais. Šįsyk laidos svečias legendinis komentatorius Nerijus Kesminas. Jis papasakos apie savo karjeros pradžią, linksmus nutikimus bei akibrokštus. Laidoje taip pat dalyvauja „TV3 Sport“ komentatoriai Romanas Buršteinas ir Paulius Jakelis.
2020-04-16

Įvertinkite: Vyšniauskas pamėgdžiojo Kesminą – ar jam pavyko?

Trečiadienio vakarą „Gero vakaro šou“ studijoje apsilankys sporto komentatorius Rytis Vyšniauskas. Laidoje netrūks šmaikščių komentarų, smagių pokalbių ir žaidimų. Rytis yra žinomas kaip puikus sporto komentatorius, kuris gali žiūrovams įgarsinti bet kokią sporto šaką. Tiesa, pats Rytis sakys, kad jam prie širdies yra tik kelios sporto šakos, tačiau jo darbdaviams atrodo, kad jų – visos dvidešimt. Pasak Ryčio, vis tiek geriausias sporto komentatorius Lietuvoje yra Nerijus Kesminas.
2020-02-05

Nebežaisti siūlęs Kesminas: turime blogiausią visų laikų Lietuvos rinktinę

Valdo Urbono vadovaujama Lietuvos vyrų futbolo rinktinė atranką į Europos čempionatą baigė gėdingai. Taip gėdingai, kaip nepriklausomos šalies istorijoje dar nebuvo – lietuviai Portugalijoje pralaimėjo 0:6 ir įsirašė didžiausią visų laikų pralaimėjimą. Įvarčių galėjo kristi ir dar daugiau, o pasibaigus rungtynėms žodžių į vatą nevyniojo komentatorius Nerijus Kesminas. Cristiano Ronaldo per dvi akistatas su Lietuva pelnė 7 įvarčius.
2019-11-15

Jei Lietuvos futbolas būtų boksininkas – baigtų karjerą dėl sveikatos

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė Europos futbolo žemėlapyje dabar atrodo tarsi ne savo svorio kategorijoje atsidūręs ir dar prieš kovą kelis smūgius praleidęs boksininkas, kuriam visi dalija patarimus, bet jie, nuo kirčių apsuktoje galvoje, pranyksta akimirksniu. Tas svirduliuojantis Lietuvos futbolo boksininkas asmeninės pergalės neiškovojo jau trejus metus.
2019-11-13

Pabaltijo futbolo gėda: lietuviai, latviai ir estai suformavo Europos dugną

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė netrukus baigs dar vieną siaubingą savo „žygį“ Europos futbolo padangės link. Anksčiau dar bent teorinių galimybių ir patyliukais galvoje nugulusių vilčių turėjusiai nacionalinei komandai teliko „simbolinė“ 500 tūkst. eurų vertės misija. Tiesa, labai prastai su futbolu – ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pabaltyje.
2019-10-24

Kesminas aptarė Ronaldo vakarą Vilniuje: Lietuva – klounas, kurį gali primušti kitas klounas

Antradienio vakarą dirbtinės dangos Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione savo talentą demonstravo ir penkis įvarčius pelnė ne kas kitas, o Europos čempionai, Portugalijos futbolininkai, su Cristiano Ronaldo priešaky. Milžinišką ažiotažą sukėlusi dvikova atgarsių sulaukė ir kitą dieną.
2019-09-11

„Sūduvą“ įvertinęs Kesminas: tokio gero futbolo nebuvo virš 10 metų

Lietuvos čempionė Marijampolės „Sūduva“ savo kelią link UEFA Čempionų lygos antradienio vakarą pradėjo garbingomis lygiosiomis su serbų čempionų Belgrado „Crvena Zvezda“ komanda. Be įvarčių išsiskyrę Lietuvos ir Serbijos klubai žiūrovams vis tik padovanojo įsimintiną reginį – mat pasaulio futbolo žemėlapyje kur kas didesnį antspaudą turinti „Crvena Zvezda“ Marijampolėje šeimininkauti toli gražu nepajėgė.
2019-07-10

Kesminas apie lietuvių pakilimą iš dugno: greičiau rusai Ukrainai Krymą grąžins

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė atrankoje į 2020-ųjų Europos čempionatą ir toliau lieka be pergalių. Gėdingą kėlinį Belgrade sužaidę lietuviai buvo sutriuškinti serbų ir atrodė, deja, kaip jau įprasta, itin sutrikę. Iš pradžių 1:2 nusileidę ir vėliau 1:1 namuose sužaidę su Liuksemburgu, lietuviai Serbijoje krito 1:4. Kartu su šiuo pralaimėjimu žlugo praktiškai visos viltys ne tik patekti į Europos pirmenybes, bet ir nelikti paskutinėje B grupės vietoje.
2019-06-11

Olimpinėje dienoje garsios sportininkės varžėsi su TV įžymybėmis

Šeštadienį Klaipėdą drebino Olimpinės dienos renginiai, kuriuos aplankė net 30 tūkst. žmonių. Tarp jų buvo ir visiems žinomų sporto pasaulio atstovių, kurioms iššūkį metė du žinomi vyrai. TV veidas Mindaugas Rainys ir sporto komentatorius Nerijus Kesminas įvairiose rungtyse susirėmė su olimpine čempione, penkiakovininke Laura Asadauskaite-Zadneprovskiene bei šalies moterų krepšinio rinktinės nare Lina Pikčiūtę.
2019-06-02

Ekranuose – Kesmino ir olimpinės čempionės Asadauskaitės dvikova

Vaikščiojančia futbolo enciklopedija tituluojamas Nerijus Kesminas ir TV veidas Mindaugas Rainys šeštadienį (06.01) Klaipėdoje vykusioje Olimpinėje išbandė apie 20 sporto šakų, kurių daugumos „gyvenime nebuvo čiupinėję“. Tą patį „darbą“ didžiausiame Lietuvos masinio sporto renginyje atliko ir olimpinė čempionė penkiakovininkė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė bei Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vidurio puolėja Lina Pikčiutė.
2019-06-02

Žinomi lietuviai jau apsisprendė, ką palaikys Čempionų lygos finale

Šeštadienį viso pasaulio futbolo sirgalių akys kryps į Madridą. Naujajame Madrido „Atletico“ stadione „Wanda Metropolitano“ vyks Čempionų lygos finalas, kuriame kakta į kaktą susirems du Anglijos „Premier“ lygos klubai. Kad patektų į finalą, abi ekipos nuėjo tikrą kryžiaus kelią ir paneigė net didžiausių skeptikų prognozes.
2019-06-01

Kesminas prognozuoja Čempionų lygos finalo baigtį

UEFA Čempionų lygos finalas žada įspūdingą Anglijos futbolo klubų akistatą. Miesto gatves užplūs šimtatūkstantinės minios sirgalių, o viešbučių kainos šoktelėjo iki nematytų aukštumų. Tai, kad finale susitiks du Anglijos lygos klubai, vienas geriausių šalies futbolo komentatorių Nerijus Kesminas nelaiko atsitiktinumu. „Jie nuosekliai ėjo to link. Pagal reitingus jau praėjusį sezoną „Premier“ lyga buvo stipriausia lyga pasaulyje.
2019-05-31

Kesminas pasibaisėjo LFF sprendimu: „Pone Arūnai, jūs man vis dar esate Švinius“

Naujuoju Lietuvos futbolo federacijos (LFF) viceprezidentu ir kartu žmogumi, tiesiogiai atsakingu už šalies futbolo plėtrą bei bendradarbiavimą su UEFA ir FIFA organizacijomis, tapo praeities šešėlį siekiantis pamiršti Arūnas Pukelis, geriau žinomas Šviniaus pravarde. Vienu iš keturių-penkių svarbiausių šalies futbolo figūrų tapęs A. Pukelis suskubo reaguoti į „nusistovėjusį“ visuomenės ir žiniasklaidos požiūrį jo adresu. „Man nepatinka, kas yra rašoma.
2019-05-02

Kesminas – apie 10 minučių Barselonoje ir „vaikus“ iš Amsterdamo

Antradienį į didžiuosius televizorių ekranus grįžta UEFA Čempionų lyga. Žiūrovai laukia dviejų atsakomųjų ketvirtfinalio rungtynių, kuriose klausimų – daug daugiau nei atsakymų. Portalas tv3.lt kartu su sporto komentatoriumi Nerijumi Kesminu apžvelgia laukiančias intrigas. „Barcelona“ – „Manchester United“ (1:0) Pirmąją dvikovą Mančesteryje minimaliu rezultatu laimėjo katalonai. Vis tik, akivaizdaus savo pranašumo „Barca“ nespėjo įrodyti – juolab, išspręsti reikalus pirmoje akistatoje.
2019-04-16

Kesminas apie Lietuvos futbolą: prisisekite diržus, jei kiltų noras išmesti televizorių

Lietuvos futbolo rinktinė penktadienio vakarą pradėjo 2020-ųjų metų Europos futbolo čempionato atrankos varžybas. Valdo Urbono auklėtiniai išvykoje 1 – 2 pralaimėjo Liuksemburgui ir patyrė eilinį pralaimėjimą. Garsus futbolo komentatorius ir ekspertas Nerijus Kesminas asmeninėje „Facebook“ paskyroje nevengdamas sarkazmo pasidalijo savo mintimis apie lietuvių žaidimą: „Lietuvos futbolo rinktinei – visiškas Liuksemburgas.
2019-03-23

Kesminas įvertino Čempionų lygos burtus – yra vienas ryškus favoritas

Penktadienį ištraukus UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio ir pusfinalio burtus, į keturias poras buvo suskirstytos likusios aštuonios stipriausios Europos futbolo komandos, kurios tęsia kovą dėl trofėjaus. Savo įžvalgomis po burtų ištraukimo pasidalino sporto žurnalistas, komentatorius Nerijus Kesminas. N. Kesminas mano, kad favortas triumfuoti turnyre yra „Manchester City“ klubas. Vis tik, sporto žinovas tikina, kad visos dvikovos nepašykštės staigmenų ir intrigų.
2019-03-16

Lietuvos futbolą gelbėti siekia užsieniečiai: yra ir „egzotiškų” variantų

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Tomas Danilevičius tikina, kad nacionalinės vyrų rinktinės treneris turėtų paaiškėti dar iki sausio mėnesio pabaigos. Šalies futbolo vadovas taip pat ramina – rinktis tikrai bus iš ko, o kandidatų paraiškų federacija sulaukė ir iš egzotiškų valstybių.
2019-01-19

Metų sporto citatos: cezariai, Šaro meilė, Kurtis apie pieną ir futbolo lavonas

Lietuvos sporto metai buvo spalvingi – netrūko pergalių ir medalių, Kauno „Žalgiris“ surengė istorinį žygį, futbolo rinktinė toliau „pramušinėjo dugną“. Metai buvo spalvingi ir sporto bendruomenės narių pasisakymais. Portalas tv3.lt kviečia prisiminti pačias skambiausias metų citatas – vienos sarkastiškos ir šmaikščios, kitos visiškai rimtos ir sklidinos sportinio džiaugsmo ar neapykantos. *** „Nuo sunkumų kieti vyrai kietėja, skysti – skystėja. Kaip sakoma, visi vyrai yra cezariai.
2018-12-24

Kesminas žada daug intrigų: ir „Bayern” ir „Real” gali kristi jau aštuntfinalyje

Pirmadienį Šveicarijoje paaiškėjo UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio poros. Tampa aišku, kad futbolo gerbėjai vasario mėnesį išvys bent kelias super intriguojančias dvikovas. Tiesa, aikšėja ir pirmieji pretendentai patekti į tolimesnį etapą. Aštuntfinalio burtus kartu su portalu tv3.lt sutiko aptarti futbolo komentatorius, ekspertas Nerijus Kesminas. Specialisto nuomone, didžiausia intriga laukia Miuncheno „Bayern” ir „Liverpool” klubų akistatoje.
2018-12-17

Ekspertai apie Lietuvos futbolą: dabar dar nieko, bet žvelgiant į priekį...

Lietuvos futbolo laukia rimtos permainos. Sekmadienį vyrų rinktinė sužinojo savo varžovus atrankoje į Europos čempionatą, o antradienį paaiškėjo, kad nacionalinė komanda lieka be trenerio. Edgaras Jankauskas buvo atleistas dėl itin slogiai susiklosčiusio UEFA Tautų lygos turnyro. Lietuviai per šešias dvikovas pelnė 3 ir praleido 16 įvarčių, surinko 0 taškų ir iškrito į žemesnį divizioną.
2018-12-08

Kesminas dar kartą kirto Lietuvos futbolui: tai moralinė nekrofilija

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė šeštadienį patyrė dar vieną gėdingą pralaimėjimą ir iškrito iš Tautų lygos C diviziono. Dabar lietuviai varžysis su tokiomis komandomis, kaip Giblartaras ir San Marinas. Lietuviai išvykoje net 0:3 (0:1) nusileido Rumunijos futbolininkams. Tai buvo penktoji rintkinės nesėkmė iš eilės, o savo apmaudų pasirodymą Tautų lygoje nacionalinė komanda baigs antradienį, kai paskutinį kartą priims Serbijos rinktinės iššūkį.
2018-11-18

Kesminas dūrė į skaudžiausią Lietuvos futbolo vietą: Marijos žemei trūksta Mocarto

Ketvirtadienį nacionalinė Lietuvos vytų futbolo rinktinė UEFA Tautų lygos varžybose patyrė trečią pralaimėjimą iš tiek pat galimų. Edgaro Jankausko auklėtiniai pagaliau įmušė įvartį, tačiau namuose po dramatiškos kovos 1:2 nusileido Rumunijai. Lietuviams UEFA Tautų lygos varžybose dar liko sužaisti tris rungtynes, pirmosios iš jų – jau šį sekmadienį (spalio 14 d.) Vilniuje prieš Juodkalniją.
2018-10-13

Gegužės žaidėjo laurai atiteko Liviu Antaliui

Geriausio gegužės mėnesio A lygos futbolininko rinkimuose dalyvavę sporto žurnalistai aiškiu favoritu pasirinko Vilniaus „Žalgiryje“ rungtyniaujantį rumuną Liviu Antalį. 28 metų legionierius tvirtai laimėjo rinkimus, o devyni iš 11 žurnalistų jam skyrė pirmąją vietą. Iš viso L. Antalis surinko 29 taškus iš 33 galimų. Žalgirietis užtikrintai pranoko Marijampolės „Sūduvos“ kroatą Josipą Tadičių (14 tšk.) bei kitą „Žalgirio“ atstovą slovaką Tomašą Šimkovičių (7 tšk.
2018-05-30

Balandžio žaidėjo rinkimuose – triuškinamas Ovidijaus Verbicko atotrūkis

Geriausią balandžio mėnesio A lygos futbolininką rinkusiems sporto žurnalistams abejonių nekilo. Šį titulą jie vienbalsiai skyrė Marijampolės „Sūduvos“ saugui Ovidijui Verbickui. 24 metų futbolininkas konkurentams nepaliko vilčių.
2018-05-01

Vienintelis kandidatas į LFF prezidentus sieks pagerinti šalies futbolo įvaizdį

Rytoj Kaune įvyks neeilinė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) konferencija, kurios metu bus renkamas įstaigos prezidentas. Į šias pareigas – vienintelis kandidatas. Tai – ilgametis Lietuvos rinktinės futbolininkas ir kapitonas Tomas Danilevičius. Tinkamas kandidatas T. Danilevičius neseniai pristatė savo rinkiminę programą. „Ji tinkama visiems – tiek Vykdomojo komiteto nariams, tiek futbolo žmonėms“, – mano LFF generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas.
2017-09-29

Čempionų lyga: labiausiai laukiamos sezono rungtynės ir intriguojanti trenerių kova

Trečiadienį futbolo gerbėjų kvapą užgniauš dvejos itin intriguojančios UEFA Čempionų lygos rungtynės. Paryžiuje vietos „Saint-Germain“ žais su Miuncheno „Bayern“, o Madride „Atletico“ priims Londono „Chelsea“. Ko galima laukti iš šių futbolo spektaklių? Paryžiaus „Saint-Germain“ – Miuncheno „Bayern“ Rungtynes transliuos TV6 televizija, o jas, tradiciškai, komentuos Žydrūnas Grudzinskas ir Rytis Vyšniauskas.
2017-09-27

Čempionų lyga: kokie futbolo stebuklai laukia artėjančiame sezone?

Antradienį startuoja futbolo gerbėjų ilgai lauktas UEFA Čempionų lygos sezonas! Ką prieš pat startą mano ekspertai? Didysis septynetas Čempionų lygos kovas per TV6 komentuos Rytis Vyšniauskas ir Žydrūnas Grudzinskas, per „Viasat Sport Baltic“ – Nerijus Kesminas.
2017-09-12

Ekspertų žodis: ko tikėtis iš Anglijos „Premier“ lygos sezono?

Futbolo gerbėjai sulaukė šventės – šiandien startuoja Anglijos „Premier“ lygos sezonas. Šiemet jis žada didžiulę intrigą: komandos dar labiau sustiprėjo, lygą ir toliau gaubia žaidėjų perėjimų gandų debesis, o nuspėti čempionato nugalėtoją – nepaprastai sunku. Daug žadantis sugrįžimas Šiemet tarp 20-ies komandų nebubus „Hull City“, „Middlesbrough“ ir „Sunderland“. Šios ekipos praėjusiame sezone atsidūrė toli nuo išlikimo. Pirmajai pritrūko šešių, antrajai – 12, trečiajai – 16 taškų.
2017-08-11

Po antradienio sensacijos – dar vienas Čempionų lygos desertas

Prasidėję Čempionų lygos ketvirtfinaliai pateikė dvi staigmenas, o jau trečiadienio vakarą laukia dar du mūšiai, kuriuose Miuncheno „Bayern“ susikaus su Londono „Arsenal“, o Madrido „Real“ egzaminuos „Napoli“ ekipą. Antradienį buvo užfiksuoti du netikėti rezultatai.
2017-02-15

Nerijaus Kesmino prognozė: finale kovos Vokietija ir Velsas

Į Europos futbolo čempionato finalą yra pajėgios patekti visos pusfinalyje žaisiančios rinktinės. Taip mano žemyno pirmenybių kovas komentuojantis Nerijus Kesminas. Šiandien pusfinalyje jėgas išbandys Portugalijos ir Velso komandos, o rytoj šeimininkai prancūzai galynėsis su pasaulio čempionais vokiečiais. N. Kesminas portalui tv3.lr išdėstė ekipų galimybes pusfinalyje ir prognozavo, kas prasibraus į finalą. Portugalija – Velsas Būsiu originalus: duodu 55 proc., kad pergalę švęs Velsas.
2016-07-06

Savaitgalio TV anonsas: ką žiūrėti?

Pagaliau savaitgalis ir kiekvienas žino, kad gera TV pramoga yra svarbi poilsio dalis. Jums paruošėme karščiausių transliacijų sąrašą, o jei nuspręsite, kad norite dar daugiau, rekomenduojame įsijungti tv3.lt šeimos kino teatrą, kuriame rasite daugybę nemokamų ir lietuviškai įgarsintų filmų ir juos žiūrėti galėsite nors ir visą savaitgalį! Laida „Futbolo.TV“ TV6, šeštadienis 12.00 val. Visiškai šviežia savaitinė laida apie Lietuvos futbolą.
2016-03-18

Savaitinė futbolo laida „Futbolo.TV“ – jau šį šeštadienį

Kovo 5 dieną vyrų ir sporto aistruolių pamėgto kanalo TV6 eteryje pasirodys futbolui dedikuota savaitinė laida „Futbolo.TV“. Jos kūrybinėje grupėje dirbs dinamiškas patyrusių ir jaunatviškų žurnalistų ketvertas: Paulius Jakelis, Ervinas Kvitkauskas, Evaldas Gelumbauskas ir futbolo aistruoliams puikiai pažįstamas Nerijus Kesminas. Šeštadieniais 12.00 val. TV6 žiūrovai išvys Lietuvos futbolo savaitės aktualijų apžvalgą. Didžiausias dėmesys bus skiriamas „SMScredit.
2016-03-03

Prasideda „Premier“ lygos čempionatas, bet Giedriaus Arlauskio debiuto teks palaukti

Jau šį savaitgalį prasideda naujasis Anglijos „Premier“ lygos sezonas. Šias varžybas Lietuvoje rodys kanalas „Viasat Sport Baltic“, kuris parodys daugiau kaip 100 čempionato rungtynių. Pirmąjį „Premier“ lygos savaitgalį tiesiogiai bus transliuojamos 5 iš 10 turo rungtynių, tarp jų ir „Watford“ klubo, kurio vartus šį sezoną gins Giedrius Arlauskis.
2015-08-06

Nerijus Kesminas: neabejoju, kad antros rungtynės „Trakų“ sirgaliams patiks labiau

Kartu su „Trakų“ futbolo klubo ištikimiausiais sirgaliais pirmąsias UEFA Europos lygos antrojo atrankos etapo rungtynes su Limasolio „Apollon“ stebėjęs sporto žurnalistas Nerijus Kesminas, kaip ir riterių vyriausiasis treneris Valdas Urbonas, neabejoja, jog atsakomosios rungtynės bus visai kitokios, rašo fkt.lt.
2015-07-23

EURO 2012: sunkiai nuspėjamas ir ranka pasiekiamas lietuviams

Sekmadienio vakarą paaiškės stipriausia Europos žemyno futbolo rinktinė. Sporto komentatoriai vieningai sutaria, kad čempionatas buvo įdomus ir sunkiai nuspėjamas. Kartu tai esą buvo viena realiausių galimybių gyvai išvysti rungtynes ir lietuviams. „Iki Gdansko tas pats, kas į Nidą nuvažiuoti, gal truputį ilgiau, bet atstumas nedidelis ir tokio šanso nebus dar ilgai“, – įsitikinęs sporto komentatorius Saulius Nalivaika.
2012-07-01

Savaitgalis su „Nepatogiu Kinu“: susitikimai su režisieriais ir tamsioji futbolo pusė

Vilniuje įsibėgėja penktasis žmogaus teisių kino festivalis „Ad Hoc: Nepatogus Kinas“. Savaitgalį žiūrovai pamatė 14 opias politines, socialines ir ekonomines problemas nagrinėjančių dokumentinių filmų bei turėjo galimybę dalyvauti susitikimuose su trimis režisieriais. Neformalioje diskusijoje savo mintimis apie korupcija didžiajame futbole dalijosi LFF prezidentas Liutauras Varanavičius, Vilniaus „Žalgirio“ direktorė Vilma Venslovaitienė bei komentarorius ir žurnalistas Nerijus Kesminas.
2011-10-24

N. Kesminas: „Geriausią įspūdį palieka Vokietija ir Argentina“

Futbolo komentatorius Nerijus Kesminas atidžiai žiūri beveik visas šio Pasaulio futbolo čempionato rungtynes, tačiau jas mato kitaip negu futbolo aistruoliai. – Ar tenka stebėti visas varžybas ar ką nors praleidžiate? – Būna, kad netyčia praleidžiu. Vakar turėjau kelionę, tad Brazilijos ir Korėjos Liaudies Demokratinės Respublikos rungtynes mačiau epizodiškai, tačiau šiais laikais yra galimybė rungtynes parsisiųsti ir pažiūrėti įrašą. Daugiau viską teko matyti tiesiogiai.
2010-06-17

N. Kesminas: „Barca“ laimės 3:0

Prieš šįvakar 21 val. 45 min. garsiajame „Camp Nou“ stadione vyksiantį atsakomąjį UEFA Čempionų lygos pusfinalio mačą,kuriame ietis surems vietos FC „Barcelona“ ir Milano „Inter“ klubai, prognozių yra daug ir įvairių, tačiau dauguma spėja, kad „Barca“ be kovos nepasiduos.
2010-04-28
Į viršų