„Sostų karų“ žvaigždė pasiuntė žinią Cristiano Ronaldo: sutraiškysiu tavo širdį

Portugalijos futbolo rinktinės žvaigždė Cristiano Ronaldo gavo pirmą rimtą įspėjimą. Jį pasiuntė populiaraus televizijos serialo „Sostų karai“ personažą Kalną įkūnijęs islandų galiūnas Hafthoras Bjornssonas. Ką Žydrūno Savicko bičiulis ketina padaryti futbolininkui, jei šis muš įvarčius į Islanijos rinktinės vartus?

Portugalijos rinktinė Europos futbolo čempionatą pradeda nuo F grupės dvikovos su Islandija. C. Ronaldo per savo karjerą girdėjęs visokiausių grasinimų, tačiau tokio – dar niekada. „Sutraiškysiu tavo širdį“, - C. Ronaldo kalbėjo 206 cm ūgio 180 kg svorio islandų milžinas, įspėjęs, kad portugalas nedrįstų mušti įvarčio į jo mylimos komandos vartus.

Geriau jau C. Ronaldo įsiklausytų į H. Bjornssono žodžius – užtenka pažiūrėti, kas nutiko „Sostų karų“ personažui Oberynui Martelliui, drįsusiam mesti jam iššūkį.

Europos futbolo čempionatas startuoja penktadienį atidarymo dvikova Prancūzija – Rumunija. 24 komandos sieks nukeliauti kuo arčiau taip trokštamo trofėjaus, o ispanai turi planų apginti titulą trečią kartą iš eilės. Ar jiems pavyks, sužinosime per ateinantį mėnesį.

 


Rašyti komentarą...
V
Vaje
2016-06-08 21:08:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks gladiatorius. Atrodo kaip dirbtinis.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų