Pergalę Eurolygoje iškovojo Barselonos „Barcelona“ (20/10) ekipa. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 88:74 (22:25, 21:11, 25:24, 20:14) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (10/20) komandą.

Marius Grigonis pralaimėjusiems per 27 minutes įmetė 13 taškų (1/2 trit., 10/11 baud.), sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau pažeidė taisykles 3 kartus ir suklydo 1 sykį.

Artūras Gudaitis pralaimėtojų gretose per 9 minutes įmetė 4 taškus (2/5 dvit., 0/2 baud.), rezultatyviai perdavė 1 kamuolį, bet prasižengė 2 kartus.

Rokas Jokubaitis nugalėtojų gretose per 14 aikštėje praleistas minučių pelnė 6 taškus (1/2 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, bet suklydo 1 sykį.

Rungtynes aktyviau pradėjo „Panathinaikos“ ir pirmajame ketvirtyje komanda pirmavo 11 taškų persvara. Tačiau antrajame ketvirtyje „Barcelona“ po atkarpos 11:0 persvėrė rezultatą 27:25 ir komanda daugiau neatsiliko.

Per paskutinį kėlinį „Barcelona“ pranašumas mažesniu nei šeši taškai nebuvo tapęs.

„Barcelona“ kovoja dėl pirmosios vietos reguliariajame sezone, o „Panathinaikos“ neturi šansų patekti į atkrintamąsias.

Ispanijos klubas Eurolygoje laimėjo antrą kartą iš eilės bei nutraukė „Panathinaikos“ dviejų pergalių seriją.

„Panathinaikos“: Georgiosas Papagiannis 19 (6/9 dvit., 7 atk. kam.), Marius Grigonis 13, Mattas Thomas 11, Derrickas Williamsas 9, Paris Lee 6 (4 rez. perd.), Eleftheriosas Bochoridis 5, Lefteris Mantzoukas 5.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 26 (4/8 trit.), Mike Tobey 16 (4/6 trit., 4 atk. kam.), Cory Higginsas 9, Alexas Abrinesas 8, Tomas Satoransky 8 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Janas Vesely 7 (4 atk. kam.), Rokas Jokubaitis 6.