tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

 Geriausia visų laikų tenisininke neretai pavadinama 40-metė amerikietė Serena Williams pasitinka paskutines šlovingos karjeros savaites. Veteranė neseniai apsisprendė, kad karjerą baigs po šių metų „US Open“ turnyro Niujorke (JAV), kuris vyks rugpjūčio 29 – rugsėjo 11 dienomis.

 Geriausia visų laikų tenisininke neretai pavadinama 40-metė amerikietė Serena Williams pasitinka paskutines šlovingos karjeros savaites. Veteranė neseniai apsisprendė, kad karjerą baigs po šių metų „US Open“ turnyro Niujorke (JAV), kuris vyks rugpjūčio 29 – rugsėjo 11 dienomis.

REKLAMA

„Aš nei su savimi, nei su kitais nenorėdavau kalbėti šia tema. Tai buvo tarsi tabu. Net su mama ir tėčiu negalėjau kalbėti apie karjeros pabaigą. Kai tik apie tai pagalvodavau, iš karto susigraudindavau.

Apie tai kalbėti galėjau tik su savo terapeutu. Žinau, kad yra daug žmonių, kurie laukia karjeros pabaigos ir naujo gyvenimo etapo, tačiau aš ne tokia. Nejaučiu jokio džiaugsmo dėl to, kad turiu baigti karjerą. Tai sunkiausias dalykas mano gyvenime. Aš nekenčiu šito sprendimo, bet turiu jį priimti. Vis kartoju sau, kad norėčiau, jog man būtų lengva tai padaryti kaip kitiems, bet taip nėra. Jaučiuosi tarsi būdama gyvenimo kryžkelėje ir plėšoma į dvi puses“, - sakė S. Williams.

23 „Didžiojo kirčio“ vienetų titulus laimėjusi amerikietė jau tikrai neaplenks visų laikų lyderės australės Margaret Court (24), bet dar gali ją pavyti, jei triumfuos „US Open“ turnyre. Tiesa, M. Court daugiau nei pusę šių titulų (13) iškovojo mėgėjiškoje teniso eroje.

REKLAMA

„Meluočiau, jei sakyčiau, kad nenorėjau pagerinti Margaret rekordo, bet nėra taip, kad kasdien apie tai galvočiau. Taip, jei patenku į „Didžiojo kirčio“ finalą, tada apie tą rekordą pagalvoju. Gal tai man ir pakišdavo koją pastaruosiuose finaluose. Tikrai galėjau turėti daugiau nei 30 „Didžiojo kirčio“ titulų“, - teigė S. Williams, kuri per karjerą žaidė 33 „Didžiojo kirčio“ turnyrų vienetų finalus.

REKLAMA

S. Williams pažymėjo, kad patarimų kreipėsi į kitą sporto legendą – golfo meistrą Tigerį Woodsą.

„Tigeris man pasiūlė porą savaičių rimtai pasitreniruoti ir pažiūrėti, kas iš to išeis. Aš nusprendžiau ruoštis ne 2 savaites, o visą mėnesį, bet vis tiek neturėjau galimybių Vimbldone kovoti dėl titulo. Nesu tikra, ar galėsiu dėl jo kovoti ir „US Open“ turnyre.

Žinau, kad fanai fantazavo, jog Vimbldone aš pakartosiu Margaret rekordą, tada „US Open“ turnyre ją aplenksiu ir su visais atsisveikinsiu. Taip, tai graži fantazija, bet kažkokių filmo vertų pabaigų nereikia. Aš nemoku sakyti atsisveikinimo kalbų, tik noriu, kad žinotumėte, jog esu jums dėkinga už viską. Savo emocijų negaliu nusakyti žodžiais. Jūs mane įkvėpėte pasiekti daugybę pergalių. Aš pasiilgsiu jūsų ir pasiilgsiu tos savo versijos – merginos, žaidžiančios tenisą“, - pridėjo teniso legenda.

S. Williams per karjerą laimėjo 73 WTA turo vienetų turnyrus, o pirmąja pasaulio rakete išbuvo 319 savaičių. Per karjerą teniso kortuose amerikietė uždirbo beveik 94,6 mln. JAV dolerių. Ji daugiau nei dvigubai lenkia antroje vietoje per teniso istoriją esančią seserį Venus Williams (beveik 42,3 mln. JAV dolerių).

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų