Skausmingas incidentas Tokijuje: australo dviratis subyrėjo lenktynių metu

Pirmadienį Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse prasidėjo dviračių treko varžybos. Startas nesėkmingai susiklostė Australijos vyrų rinktinei, kurios narys Alexas Porteris skausmingai krito nuo dviračio.

Persekiojimo lenktynių pirmajame etape australai važiavo kartu su danais. Australijos rinktinė greitai atsiliko visa sekunde, o nuo starto praėjus maždaug minutei įvyko neįprastas incidentas – A.Porterio dviratis staiga subyrėjo ir sportininkas skausmingai krito.

Laimei, A.Porteris po incidento greitai atsistojo ir paliko trasą, tačiau sužalojimų neišvengė. Jis nusibrozdino nosį ir skruostą, taip pat susižeidė abi rankas.

Iš pradžių manyta, kad A.Porteris kliudė komandos draugo ratą ir tada krito, tačiau vaizdo pakartojime matyti, kad australo dviratis subyrėjo be jokio kontakto. Šiuo atveju galima tik pasidžiaugti, kad A.Porteris nelaimės metu važiavo gale, o ne priekyje.

Teigiama, kad po 20 minučių teisėjai leido australams pakartoti važiavimą, tačiau jie prie lyderių vis tiek nepriartėjo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų