Sekmadienį elitinės Prancūzijos moterų krepšinio lygos lyderių mūšyje Liono ASVEL su Juste Jocyte namuose 90:76 (22:19, 31:21, 15:15, 21:21) nugalėjo Buržo „Tango Basket“.

Pirmajame kėlinyje ASVEL teko naikinti 7 taškų deficitą (4:11, 6:13). Šeimininkės tai padarė kėlinio pabaigoje, kai spurtavo 10:0. Dar vieną spurtą ASVEL surengė antrojo kėlinio pabaigoje, kai įgijo net 15 taškų persvarą (51:36).

Trečiajame ketvirtyje skirtumas buvo išaugęs iki 18 taškų (65:47), o ketvirtajame – iki 19 (74:55, 77:58). „Tango Basket“ daugiau nepajėgė sumažinti savo atsilikimo iki vienženklio skirtumo.

Rungtynių vaizdo įrašas:

J.Jocytė žaidė 20 min. 33 sek., sumetė visus savo metimus ir surinko 9 taškus (1/1 dvitaškio, 2/2 tritaškių, 1/1 baudos). Lietuvė taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, pati kartą prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

ASVEL gretose išsiskyrė Gabrielle Williams (21 tšk., 11 atk. kam., 28 naud. bal.). „Tango Basket“ klube geriausiai žaidė Yvonne Anderson (21 tšk., 8 rez. perd., 29 naud. bal.).

Tai buvo jau 18-a iš eilės ASVEL pergalė, įskaitant ir Prancūzijos taurės bei Europos taurės turnyrus. ASVEL krepšininkės lieka nenugalėtos nuo sausio 15 d.

ASVEL (17-2) lyderiauja 12-os komandų lygoje. „Tango Basket“ (15-4) dabar dalijasi 2-3 vietas.