Liverpulio „Everton“ Anglijos „Premier“ lygoje minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Londono „Chelsea“ futbolininkus.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Richarlisonas. Pastarojo 6-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai atrėmė Edouardas Mendy.

Yerry Mina 9-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Gylfi Sigurdssonas 22-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Everton“ į priekį 1:0.

Reece‘as Jamesas 26-ąją minutę atliko pavojingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Masono Mounto 81-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.