„Šiaulius“ palikęs Žukauskas rėžė: miesto politikai kišosi į komandos reikalus

„Šiaulių“ krepšinio klubas antradienį pranešė, kad sporto direktorius Mindaugas Žukauskas traukiasi iš užimamų pareigų. Buvęs krepšininkas savo feisbuko paskyroje atvėrė likusias paslaptis.

Pateikiame netaisytą M. Žukausko pranešimą socialiniame tinkle:

„Šiandien, po keturių su puse metų darbo KK „Šiauliai“ komandoje (kaip direktoriumi, o paskiau kaip sporto direktoriumi), atėjo diena išsiskyrimui. Visi metai buvo labai įtempti. 2017m. pradžioje buvo mąstoma net apie klubo uždarymą. Viena kelionė pas vieną asmenį ir jo pažadas realiai išgelbėjo klubą, nors pažadas ir nebuvo įvykdytas, bet ačiū jam ir už tai.

Vėliau pavyko įkalbinti trenerį, Antaną Sireiką, grįžti į „Šiaulius“ ir padėti sugrąžinti Šiaulių krepšinį į ankstesnių metų pozicijas. Rizika treneriui buvo didžiulė, nes turėdami nemažą skolą ir taupydami biudžetą, negalėjome treneriui suteikti galimybės įsigyti aukštesnės klasės žaidėjų. Pasirinkome strategiją augintis jaunus žaidėjus. Tai, deja, nepasiteisino.

Po neblogo sezono, sekė labai blogas sezonas, paskui sezoną uždarė pandemija, o paskutinis sezonas buvo tiesiog „kosmosas“ (pagrindinio centro netekimas sezono pradžioje, 4 saviizoliacijos dėl Covido, žiūrovų nebuvimas...), o baisiausia, kad POLITIKAI pradėjo belekaip kištis į komandos reikalus, duoti pasiūlymus, ką ir kada atleisti, kokius žaidėjus išlaikyti, kas turi būti komandoje kitame sezone, o ko neturėtų būti...

Aš situaciją matau iš vidaus ir man tokie pasiūlymai-įsakymai yra nepriimtini. Per šį laikotarpį atsisijojo tikri draugai nuo netikrų. Nuo šios dienos pereinu į smulkiųjų rėmėjų gretas. Tikiuosi, kad šioje barikadų pusėje būsiu labiau vertinamas. Taigi, sakau ačiū mane ir komandą palaikiusiems žmonėms ir kolektyvui su kuriuo teko dirbti pačiomis įvairiausiomis sąlygomis. Iki susitikimų krepšinio aikštelėse.

P.S.: nuo šios dienos galiu spausti „like“ ant bet kurio FB posto.“

„Šiaulių“ klube M. Žukauskas dirbo beveik penkerius metus. Per tą laiką ekipą nė karto nesugebėjo prasibrauti į LKL pirmenybių pusfinalį. Šiemet ketvirtfinalyje Antano Sireikos auklėtiniai pralaimėjo Vilniaus „Rytui“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų