„Manchester United“ UEFA Europos lygos pusfinalio etapo pirmose rungtynėse namuose net 6:2 sutriuškino „AS Roma“ futbolininkus.

Bruno Fernandesas jau 9-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išvedė „Man Utd“ ekipąį priekį 1:0.

Lorenzo Pellegrini 15-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Edinas Džeko 33-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir persvėrė rezultatą „AS Roma“ naudai 2:1.

Edinsonas Cavani 48-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2. Netrukus futbolininkas pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus ir vėl išvedė Anglijos klubą į priekį 3:2.

B.Fernandesas 71-ąją minutę pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir rezultatas tapo jau 4:2.

Paulis Pogba 75-ąją minutę puikiu smūgiu galva dar labiau padidino „Raudonųjų velnių“ pranašumą 5:2.

Masonas Greenwoodas rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo įvartį, o Anglijos klubas iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 6:2.