NBA Rytų konferencijos pusfinalyje tęsiasi intriguojanti serija. Atlantos „Hawks“ namuose 103:100 (20:28, 29:34, 31:20, 23:18) palaužė Filadelfijos „76ers“ ir išlygino serijos rezultatą – 2:2.

Veiksmas iš Atlantos kitose rungtynėse vėl keliasi į Filadelfiją. Ekipos žais iki keturių pergalių.

„76ers“ sėkmingai varžovų pasipriešinimą gliaudė pirmoje, kai susikūrė solidų 10 taškų pranašumą dar pirmajame kėlinyje (14:24). Netrukus Doco Riverso auklėtiniai sugebėjo dar labiau padidinti atotrūkį (42:60).

Vis tik titaninėmis pastangomis Trae Youngas grąžino savo komandą į rungtynes dar trečiojo kėlinio pabaigoje, o mačas kulminaciją pasiekė lemiamame ketvirtyje.

„76ers“ turėjo 4 taškų pranašumą (94:98), tačiau „Hawks“ surengė spurtą 7:0 (101:98). Svečiai sumetė baudos metimus, apsigynė ir dar turėjo kelis šansus išplėšti pergalę. Po krepšiu nesėkmingai atakavo Benas Simmonsas ir Joelis Embiidas, šeimininkai atsakė taikliomis baudomis. Paskutinėmis akimirkomis Sethas Curry galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau su sirena tritaškis tikslo nepasiekė.

Slogias rungtynes sužaidė Filadelfijos klubo lyderis J. Embiidas. Jo sąskaitoje – 17 taškų ir 21 atkovotas kamuolys, tačiau aukštaūgis „iš žaidimo“ pataikė vos 4 metimus iš 20.

„Hawks“ gretose alfa ir omega buvo T. Youngas – 25 taškai, 18 rezultatyvių perdavimų, 4 atkovoti kamuoliai.

„Hawks“: T. Youngas 25, Bogdanas Bogdanovičius 22, Johnas Collinsas 14, Clintas Capela 12 taškų.

„76ers“: Tobias Harrisas 20, S. Curry ir J. Embiidas po 17, B. Simmonsas 11 taškų.