Turino „Juventus“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 0 – 1 turėjo pripažinti „Monza“ futbolininkų pranašumą.

Dušanas Vlahovičius 28-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis Michele Di Gregorio problemų nesukėlė ir pasižymėti nepavyko.

Angelis Di Maria 40-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Juventus“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Christianas Gytkjaeris 74-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Monza“ ekipą į priekį 1:0.

Nicolo Fagioli 90-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

„Juventus“ po septynerių sužaistų rungtynių turi surinkęs vos 10 taškų ir rikiuojasi aštuntoje „Serie A“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Monza“ su 4 taškais žengia vos aštuoniolikta.

Tuo tarpu Milano „Inter“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 1 – 3 turėjo pripažinti „Udinese“ futbolininkų pranašumą.

Nicolo Barella jau 5-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir išvedė „Inter“ ekipą į priekį 1:0.

Milanas Skriniaras 22-ąją minutę pasiuntė kamuolį į savus vartus ir šių rungtynių rezultatas tapo jau lygus 1:1.

Alessandro Bastoni 30-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Marco Silvestri meistriškai atrėmė kamuolį.

Edinas Džeko 55-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Jaka Bijolis 84-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Udinese“ ekipos naudai 2:1.

Tolgay'us Arslanas per pridėtą rungtynių laiką nukreipė kamuolį į vartus ir įtvirtino šeimininkų ekipos pergalę rezultatu 3:1.