Schilleris apie „Fenerbahče“ lyderį: „Jis įneša didelį skirtumą“

Kauno „Žalgiris“ (7/7) dvigubą Eurolygos savaitę pradėjo pergale prieš Vitorijos „Baskonia“ (6/7), o dabar sulaukė Stambulo „Fenerbahče“ (5/9) iššūkio.

Turkijos klubas šį sezoną neblizga bei nėra toks grėsmingas varžovas kaip pastaraisiais metais. Igorio Kokoškovo auklėtiniai Eurolygoje laimėjo vos vieną iš septynių pastarųjų susitikimų, o į Kauną atvyko be vieno lyderių Jano Vesely.

„Žalgirio“ strategas Martinas Schilleris apžvelgė artėjančią dvikovą bei sudėliojo pagrindinius jos akcentus.

„Rytojaus varžovas yra itin talentinga komanda. Šiuo metu jie turi itin aukštą penketą, ypač ties perimetrų su DyShawnu Pierre‘u ir Edgaru Ulanovu, į tai reikės atkreipti dėmesį. Komanda turi puikų trenerį, yra dinamiška ir talentinga. Bus geras iššūkis“, – teigė strategas.

Jūs taip pat naudojate aukštą penketą su Nigelu Hayesu lengvojo krašto puolėjo pozicijoje. Kiek tai pravers šį kartą?

Jis darbuojasi puikiai. Ūgis ir jėga darbuojantis ties perimetru pravers prieš kiekvieną komandą, jis įrodė, kad gali tai daryti ir dėl to esame labai laimingi. Dėl Steve‘o ir Patricio traumų turėjome aukštinti penketą, permesti Rubitą į „ketvirtąjį numerį“ ir Nigelas čia mums labai padėjo.

Turite panašumų su varžovų strategu Igoriu Kokoškovu, debiutuojate Eurolygoje atvykę iš Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV). Ar pažįstate šį strategą ir kaip vertinate jo darbus?

Pažįstu jį iš Jutos „Jazz“ laikų, kur jis darbavosi asistentu. Puikiai jį pažįstu ir labai gerbiu. Taip, tarp mūsų yra panašumų, tačiau jo patirtis yra kiek kitokio lygio, jis vadovavo NBA klubui, ilgai darbavosi Saktarvelo rinktinėje, laimėjo Europos čempionatą su Slovėnija. Taip, panašumų yra, bet jie nėra tokie ypatingi.

Sekate jo darbą labiau nei kitų Eurolygos trenerių?

Ne.

Kaip „Fenerbahče“ žaidimas pasikeičia su Nando De Colo?

Taip, jis įneša didelį skirtumą į komandos žaidimą, to negali paneigti. Reikia vertinti kiekvieną jų mačą atskirai, tai yra visiškai nauja komanda, kuriai prireiks laiko susiklijuoti ir rasti savo ritmą. Yra tik laiko klausimas, kol tokia talentinga ir gerai treniruojama komanda įsibėgės.

REKLAMA

„Fenerbahče“ stringa puolime, būdama viena prasčiausių Eurolygoje pagal šį rodiklį. Kaip jūs juo stabdysite savo aikštės pusėje?

Turime puikiai susipažinti su jų turimais žmonėmis, nes nėra daug laiko pasiruošti rungtynėms. Man tai yra svarbiausia. Kodėl? Turime juos pažinti ir laimėti kovas vienas prieš vieną, tai itin padeda siekiant pergalės. Jie labai išnaudoja savo žaidėjų stiprybes ir jas reikia žinoti. Negalima žinoti visko ir išdėstyti savo žaidėjams, pasiruošimas yra kitoks nei turint trijų dienų pertrauką prieš rungtynes.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų