Portalas Krepsinis.net tęsia rubriką – „Savaitės citatų dešimtukas“. Pateikiame jums įdomiausius, linksmiausius, reikšmingiausius ir skambiausius praėjusios savaitės pasisakymus.

Citatų neketiname numeruoti ir skirstyti į konkrečias vietas. Geriausios savaitės citatos vardą paliekame jūsų teismui.

Dirkas Bauermannas: „Mūsų galvose yra tik tai: jeigu laimėsime, o taip tikrai atsitiks, mūsų šansai išliks gyvi. Į visus likusius klausimus atsakysime po fakto.“

Užtikrintumo prieš mačą su Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ nestokojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ vyriausiasis strategas. Deja, optimistiškas nusiteikimas neišgelbėjo nuo patirto fiasko.

Rolandas Matulis: „Dar galėčiau drąsiai žaisti su profesionalais.“

Net 19 metų Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) rungtyniavęs krepšininkas, šiuo metu atstovaujantis mėgėjų komandoms, teigė, kad jo sportinė forma leistų jam sugrįžti į profesionalų krepšinį.

Johnas Wallas: „Esu geriausias įžaidėjas NBA.“

Štai tokią nekuklią frazę pažėrė Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vašingtono „Wizards“ klubo atakų organizatorius.

REKLAMA

Rudy Gay‘us: „Mes žaidžiame ne dėl statistikos. Norėčiau išspręsti šį klausimą anksčiau, nei jis virs problema. Mes ateiname į rūbinę po pergalių ar pralaimėjimų ir žaidėjai iš karto puola žiūrėti į savo statistiką. Mūsų komanda kelia kitokius tikslus.“

Užsimojęs uždrausti Toronto „Raptors“ komandos rūbinėje statistiką po rungtynių, R.Gay‘us teigė, kad taip bus naudinga pačiai ekipai. Įdomu tai, kad Jono Valančiūno komandos draugas yra tas, kuris „Raptors“ gretose krepšį atakuoja dažniausiai, tačiau daro tai gana prastai.

Dirkas Bauermannas: „Jei komanda žaidžia taip blogai, kaip mes šįkart, sirgaliai turi teisę išreikšti savo emocijas, nes tai yra natūralu.“

Po pademonstruoto itin prasto žaidimo ir rekordinio pralaimėjimo „Lokomotiv-Kuban“ klubui „Lietuvos ryto“ treneris pernelyg nesureikšmino audringos sirgalių reakcijos.

Paulius Motiejūnas: „Gal ir apsidžiaugtume, jei kiti klubai norėtų išpirkti žaidėją ir gautume išpirką.“

Kauno „Žalgirio“ klubo direktorius neslėpė to, kad komandos finansinė padėtis – sunki, tad jei kauniečiai neprasibrautų į Eurolygos „Top 16“etapą, galimybė parduoti vieną ar kitą žaidėją vadovus nudžiugintų.

Vilmantas Dilys: „Akyse nesu matęs jokių rėmėjų. Užtat esame prisiklausę daug pažadų. Buvo labai daug kalbų, bet nieko daugiau. Esame gavę vieno mėnesio atlyginimą, tuo viskas ir pasibaigė.”

Apie tikrąją Kėdainių „Nevėžio“ ekipos finansinę padėtį prakalbo su komanda atsisveikinęs ir į Estiją karjeros tęsti išvykęs V.Dilys.

Karolis Kalvaitis: „Šiuo metu žaidėjai yra gavę daugiau negu vieną atlyginimą.“

Tuo tarpu „Nevėžio“ klubo direktorius teigė, jog kalbos apie vos už vieną mėnesį išmokėtus atlyginimus – neteisingos. Kuo tikėti – paliekame rinktis Jums.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų