Šarūnas Jasikevičius apie Jerome‘ą Randle‘ą: tai žaidėjas, kokio ieškojome

Karaliaus Mindaugo taurės turnyre Kauno „Žalgiriui“ dar negalės padėti rezultatyviausias Australijos lygos ir Ukrainos rinktinės žaidėjas amerikietis Jerome‘as Randle‘as, tačiau Lietuvos čempionų strategas Šarūnas Jasikevičius neabejoja, kad jis labai naudingas komandai.

„Rinkome informaciją atsakingai. Kaip įsilies į komandą priklauso daugiausiai nuo jo. Pagal charakteristikas, situaciją rinkoje, tai žaidėjas, kokio ieškojome. Duok Dieve, kad ta adaptacija jam būtų greitesnė, ir jis galėtų padėti mums“, - teigė Š. Jasikevičius.

Kol kas dar neaišku, ar žalgiriečiams galės padėti virusą „pagavęs“ Siimas-Sanderis Vene. Š. Jasikevičiaus nuomone komandos uždavinys akivaizdus: „Gerbti kiekvieną varžovą maksimaliai ir mėginti kuo greičiau sutvarkyti reikalus“.

Karaliaus Mindaugo taurės turnyras vyks vasario 19-21 dienomis Vilniuje, kur dėl 100 tūkstančių eurų prizinio fondo kausis aštuonios geriausios LKL ekipos, o be geriausių šalies ekipų rungtynių žiūrovai taip pat išvys tradicines „LKL žvaigždžių dienos“ rungtis bei įspūdingą šou programą.

Renaldo Seibučio mintys apie Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų