Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos „Barcelona“ (24/9) Eurolygos mače išvykoje 82:73 (26:25, 21:17, 15:16, 20:15) palaužė Stambulo „Fenerbahče“ (20/13) klubą.

Abi šios ekipos turi vietą atkrintamosiose ir dabar kaunasi nebent dėl geresnių pozicijų. „Barcelona“ reguliariajame sezone lygių neturi ir su šia pergale užtiktino pirmąją vietą jame.

„Fenerbahče“ vertėsi be Jano Vesely, kuris spėjo sužaisti vos 6 minutes, po kurių patyrė čiurnos traumą ir ant parketo nebegrįžo.

Per šį laiką jis surinko 2 taškus, 3 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 7 naudingumo balus.

Taip pat Nando De Colo spėjo susižaisti, kai liko vos 4 minutės rungtynėse. Tiesa, jo trauma neatrodė tokia rimta.

Visą susitikimą kova buvo labai atkakli ir bet kokie ekipų bandymai atitrūkti buvo tik trumpalaikiai. Barselonos ekipa ketvirtą kėlinį pradėjo sėkmingiau, Adamas Hanga surengė dvi tikslias atakas, kas leido įgauti 9 taškų persvarą – rekordinę per visą sužaistą laiką – 67:58.

Galiausiai „Barca“ ėmė kontroliuoti situaciją ir pergalę pasiekė be didesnių problemų.

Buvęs žalgirietis Leo Westermanas žaidė geriausią asmeninę mačą Barselonos klube – pelnė 9 taškus (3/7 trit.), atliko 4 perdavimus, surinko 8 naudingumo balus.

Edgaras Ulanovas šias rungtynes praleido dėl traumos.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius 19, Kyle'as O'Quinnas 17, Nando De Colo 12 (6 rez. perd.), Dyshawnas Pierre'as 10.

„Barcelona“: Kyle'as Kuričius 16 (4/5 trit.), Brandonas Daviesas 13 (9 atk. kam.), Nikola Mirotičius 12, Cory Higginsas  ir Leo Westermannas po 9.