„Barcelona“ (22/7) komanda Ispanijos lygoje pralaimėjo turnyro autsaideriams. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 71:76 (16:11, 19:19, 23:21, 13:25) pripažino Saragosos „Basket“ (10/19) pranašumą.

Tai buvo antrasis katalonų pralaimėjimas lygoje iš eilės.

Rokas Jokubaitis pralaimėjusiems per 15 minučių pelnė 2 taškus (0/2 dvit., 2/2 baud.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet 6 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Mače svečiai dar ketvirtojo kėlinio turėjo šešių taškų pranašumą, bet čia pat šeimininkai kilo į šturmą ir po spurto 7:0 perėmė iniciatyvą (68:67).

Galiausiai likus 16 sekundžių„Basket“ pelnė du taškus su pražanga ir išvedė šeimininkus į priekį – 73:71. Po minutės pertraukėlės „Barca“ suklydo, bet šeimininkai pataikė tik vieną baudą.

„Barcelona“  dar bandė gelbėtis, bet pergalę šeimininkai galiausiai įtvirtino.

Visa Barselonos ekipa prarado 21 kamuolį. Saragosos ekipa prieš šią dvikovą šalies lygoje užėmė priešpaskutinę vietą.

Pralaimėjusiems Alexas Abrinesas surinko 26 taškus, Nikola Mirotičius pelnė 12, Sertacas Sanli įmetė 8.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė Christianas Mekowulu, po 16 pelnė Frankie Ferrari ir Adamas Waczynski.