NBA atkrintamųjų atidarymo rungtynėse pergalę šventė Jutos „Jazz“ komanda. Quino Snyderio auklėtiniai svečiuose 99:93 (20:23, 25:20, 28:22, 26:28) pranoko Dalaso „Mavericks“ krepšininkus.

„Jazz“ serijoje pirmauja 1:0. Ji perėmė namų arenos pranašumą, o kitas mačas vėl bus žaidžiamas Dalase.

Nugalėtojams Donovanas Mitchellas pelnė 32 taškus, Bojanas Bogdanovičius surinko 26.

Pralaimėjusiems, kurie žaidė be traumuoto Luka Dončičiaus, 24 taškus surinko Jalenas Brunsonas.

„Jazz“ paskutinio kėlinio viduryje pirmavo 12 taškų, bet ramiai rungtynių pabaigti negalėjo. Likus 2:12 minučių Maxi Klebero tritaškis mažino „Jazz“ pranašumą iki vieno taško.

Prasidėjus paskutinei mačo minutei Royce’o O’Neale’o tritaškis atstatė penkių taškų skirtumą, o vėliau likus 16 sekundžių D.Mitchellas didino skirtumą iki septynių taškų.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 32 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius 26, Mike’as Conley 13, Jordanas Clarksonas 10.

„Mavericks“: Jalenas Brunsonas 24, Spenceris Dinwiddie 22, Reggie Bullockas 15, Dorianas Finney-Smithas 14.