Eurolygoje vyko dar viena įdomi Barselonos „Barcelona“ ir Stambulo „Anadolu Efes“ akistatą, kurią laimėjo Ergino Atamano auklėtiniai. Po susitikimo, kurį „Barca“ pralaimėjo 75:80, Šarūnas Jasikevičius ieškojo nesėkmės priežasčių.

„Negalima eiti ir žaisti štai taip. Nežaidėme kaip komanda, nei puolime, nei gynyboje. „Anadolu Efes“ buvo greitesni nei mes, kaskart palikdavome jų gynėjus laisvus per porą metrų, o kai suteikti jiems pranašumą, tai varžovai išnaudoja. Mes parodėme gerą reakciją, kad galime žaisti prieš visus, tai akivaizdu. Bet kai laimėtumei, žaisti reikia 40 minučių. Sveikinimai Erginui ir „Anadolu Efes“, jie buvo geresnė komanda. Mūsų komandų rungtynės – svarbios Europos krepšinyje, tad manau, kad nerodėme tinkamo mentaliteto ir fiziškumo. Už tai mokėjome savo kainą.

Gerai nesidalijome kamuolio, nenorėjome žaisti vienas už kitą. Problemas norėjome išspręsti po vieną, rėmėmės individualiu žaidimu. Kol Stambulo komanda sumetė savo metimus, mes prametėme daug laisvų trečiajame kėlinyje. Kai suteiki „Anadolu Efes“ pasitikėjimą, jie ima kontrolę. Mūsų žaidėjų reakcija ketvirtame kėlinyje buvo gera, bet varžovai nusipelnė pergalės“, – sakė Š.Jasikevičius.